Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Zapowiedziano Mortal Kombat 11: Aftermath

Netherrealm Studios zaskoczyło wielu (no, chyba że ktoś jest na bieżąco z plotkami) i zapowiedziało fabularne rozszerzenie do Mortal Kombat 11, na które – co ciekawe – nie musimy czekać za długo. Aftermath (lub jak widnieje w polskiej wersji – Następstwo) zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji już 26 maja tego roku, zarówno na PC-tach, jak i konsolach. Co, poza nowymi wątkami fabularnymi, otrzymamy?

Zwiastun (który zobaczyć możecie w dalszej części wpisu) ujawnia nam nowych wojowników – Fujina, Sheevę i gościnnie występującego RoboCopa. Do tego trzy paczki skórek. Razem z debiutem DLC pojawi się aktualizacja gry, która za darmo doda także Stage Fatality, Friendships, nowe areny (Klassic Dead Pool i Soul Chamber) oraz poprawki błędów i balansu gry.

YouTube video

Za sam dodatek zapłacimy 169 złotych. Dostępne jest także wydanie zbiorcze z Kombat Packiem za 209 złotych (tutaj dostajemy 6 wydanych już postaci, 7 skórek na wyłączność oraz 6 paczek różnych wersji postaci). Jeśli nie posiadamy Mortal Kombat 11, to możemy też kupić kompletne wydanie razem z grą za 249 zł.

YouTube video
YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.