Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

W demo Resident Evil 3 Remake zagramy już 19 marca

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Capcomu, do cyfrowych sklepów trafi wersja demonstracyjna Resident Evil 3 Remake. Nie będziemy musieli długo na nią czekać, gdyż na PS4, PC i Xboksie One zostanie udostępnione one już 19 marca, razem z aktualizacją konsolowych sklepów i Steama. Ile zaoferuje próbna wersja Resident Evil 3? Dosyć dużo. Sądząc po oficjalnym opisie, otrzymamy ten sam fragment, który prezentowano prasie i który mogliśmy zobaczyć ostatnio w formie wideo.

Capcom tak opisuje demko:

“Resident Evil 3: Raccoon City Demo” pozwala graczowi wcielić się w legendarną Jill Valentine, która łączy siły z najemnikiem U.B.C.S. – Carlosem Oliveirą, próbując ewakuować ludzi z Raccoon. Jednocześnie Jill musi zmierzyć się z nieustępliwym Nemesisem, nową bronią biologiczną Umbrelli. Zaliczenie dema pozwoli odblokować ekskluzywny zwiastun gry.

Za ukończenie dostaniemy ekskluzywny zwiastun. Dodatkowo kilka dni później – 27 marca tego roku – wystartuje otwarta beta Resident Evil Resistance, czyli sieciowego trybu powiązanego z Resident Evil 3 Remake. W becie zagrać będziemy mogli jednym mastermindem, a pozostała szóstka graczy będzie musiała poradzić sobie z zastawianymi na nich pułapkami. Ogłoszeniu towarzyszył zwiastun, który zobaczycie poniżej.

YouTube video

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Bycie budowniczym starożytnego imperium jest ciężkim kawałem chleba. Tego jednak Nebuchadnezzar nam nie pokaże...

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.