Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

W demo Resident Evil 3 Remake zagramy już 19 marca

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Capcomu, do cyfrowych sklepów trafi wersja demonstracyjna Resident Evil 3 Remake. Nie będziemy musieli długo na nią czekać, gdyż na PS4, PC i Xboksie One zostanie udostępnione one już 19 marca, razem z aktualizacją konsolowych sklepów i Steama. Ile zaoferuje próbna wersja Resident Evil 3? Dosyć dużo. Sądząc po oficjalnym opisie, otrzymamy ten sam fragment, który prezentowano prasie i który mogliśmy zobaczyć ostatnio w formie wideo.

Capcom tak opisuje demko:

“Resident Evil 3: Raccoon City Demo” pozwala graczowi wcielić się w legendarną Jill Valentine, która łączy siły z najemnikiem U.B.C.S. – Carlosem Oliveirą, próbując ewakuować ludzi z Raccoon. Jednocześnie Jill musi zmierzyć się z nieustępliwym Nemesisem, nową bronią biologiczną Umbrelli. Zaliczenie dema pozwoli odblokować ekskluzywny zwiastun gry.

Za ukończenie dostaniemy ekskluzywny zwiastun. Dodatkowo kilka dni później – 27 marca tego roku – wystartuje otwarta beta Resident Evil Resistance, czyli sieciowego trybu powiązanego z Resident Evil 3 Remake. W becie zagrać będziemy mogli jednym mastermindem, a pozostała szóstka graczy będzie musiała poradzić sobie z zastawianymi na nich pułapkami. Ogłoszeniu towarzyszył zwiastun, który zobaczycie poniżej.

YouTube video

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.