Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Umihara Kawase BaZooKa! – zawartość edycji kolekcjonerskiej

ININ Games ogłosiło plany wydania pudełkowych wersji Umihara Kawase BaZooKa! na PS4 i Switchu poza granicami Japonii. Kolekcjonerzy mogą zacierać ręce. Poza zwykłą wersją pudełkową dostaniemy także edycję ze steelbookiem oraz kolekcjonerskie wydanie. W najbogatszej wersji znajdziemy:

  • Grę Umihara Kawase BaZooKa! na PS4 lub Switcha
  • Kolekcjonerskie pudło
  • Artbook
  • Karty z postaciami
  • Ścieżkę dźwiękową na CD
  • 4 naklejki
  • Steelbook

https://i0.wp.com/www.gematsu.com/gallery/albums/umihara-kawase-bazooka/may-26-2020/Umihara-Kawase-BaZooKa_2020_05-26-20_001.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Kolekcjonerkę wyceniono na €59.99, ale ograniczono dostępność do 700 sztuk na PS4 i 1500 na Switchu. Wydanie ze steelbookiem kosztować będzie €39.99 i także dostępne będzie w limitowanym nakładzie – 1500 sztuk na PS4 i 2500 na Switchu. Premiera gry w lipcu tego roku.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.