Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

The Last of Us Part II i Marvel’s Iron Man VR z solidną obsuwą

Stało się to, czego niektórzy obawiali się od dłuższego czasu. Pierwsze tytuły zostają opóźnione z uwagi na szalejącą pandemię koronawirusa (COVID-19). Sony poinformowało kilkanaście godzin temu, że premiery dwóch nadchodzących gier – The Last of Us Part II i Marvel’s Iron Man VR – zostają przesunięte w czasie na nieokreślony bliżej termin. Z uwagi na pandemię, Sony poinformowało, że nie jest w stanie zapewnić odpowiednich procesów logistycznych i zadbać, by tytuły były dostępne na całym świecie bez większego problemu.

Oba tytuły zapowiedziane były na maj (Iron Man VR na 15 maja, TLoU 2 na 29 maja), więc możemy spodziewać się kolejnych przesunięć w premierach. Ostatnio ta sama sytuacja spotkała, chociażby Wasteland 3, które przesunięto na koniec sierpnia. Dla The Last of Us Part 2 to już druga obsuwa. Gra pierwotnie miała pojawić się w lutym, ale Naughty Dog potrzebowało więcej czasu, by tytuł oszlifować. Ustalono więc majową premierę, której jak widzicie i tym razem nie uda się dotrzymać. Tyle dobrze, że gra jest praktycznie skończona, o czym poinformowało samo studio w komunikacie.

Sony dodało, że aktualnie nie ma nic więcej do powiedzenia na ten temat, gdyż cała sprawa z pandemią jest na tyle dynamiczna, że nie da się ferować długoterminowych wyroków i planów. Niejako na osłodę udostępniono nam porcję nowych zrzutów z The Last of Us Part 2.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Recenzje

Dawno, dawno temu, na konsolach zadebiutowało Overcooked! - gra polegająca na obsłudze najbardziej nietypowych restauracji, jakie tylko widziałem. Teraz czas na remonty w Tools...

Gry

Czyli długi tekst o tym, jak bardzo lubię The Last of Us Part 2.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.