Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

The Last of Us: Part 2 i Ghost of Tsushima z nowymi datami premiery

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa spowodowała przesunięcia premier kilku tytułów. Jednym z nich jest The Last of Us Part 2, które pierwotnie miało pojawić się w lutym, po czym premierę przesunięto na maj, a z uwagi na pandemię – raz jeszcze, choć w tym wypadku już bez podawania dokładnej daty. Możemy spekulować, czy nowy termin od początku był brany pod uwagę, czy ruch ten został wymuszony przez ostatni wyciek, który zdradza całą fabułę gry.

Niemniej, Sony uznało wczoraj, że jest gotowe do ujawnienia nowej daty premiery nie tylko The Last of Us Part 2, ale także Ghost of Tsushima, które zalicza nieznaczny, bo miesięczny, poślizg. TLoU 2 pojawi się 19 czerwca 2020 roku, a produkcja Sucker Punch miesiąc później – 17 lipca. Będziemy mieli więc premiery dwóch potencjalnych hitów miesiąc po sobie.

Produkcja Naughty Dog będzie musiała konkurować z… samą sobą, gdyż poza The Last of Us 2, w czerwcu pojawią się m.in. Desperados 3 i Command & Conquer Remastered Collection, więc nie ma nawet co bawić się w kurtuazję – to nie są gry, które odciągną uwagę od historii Ellie.

A co z lipcowymi premierami? Cóż, poza Ghost of Tsushima pojawią się F1 2020 i Trackmania, więc też zerowa konkurencja dla gry akcji z otwartym światem, którą osadzono na wyspie Cuszima.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.