Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Tetris Effect na PC wyłącznie w Epic Games Store

Tetris Effect zmierza na PC-ty.

Enhance Games niespodziewanie potwierdziło wydanie Tetris Effect na PC-tach. Niepocieszeni będą jednak ci, którzy mają uczulenie na Epic Games Store. Jedna z najlepszych gier zeszłego roku, która wcześniej była dostępna wyłącznie na PS4, pojawi się jedynie w tamtym sklepie.

Tetris Effect wzięło szturmem konsolowy rynek, zgarniając grubo ponad 60 nagród we wszelakich plebiscytach. Enhance Games pod przewodnictwem Tetsuya’i Mizuguchiego stworzyło coś, co zachwyca nie tylko w trakcie normalnego grania na TV, ale przede wszystkim w wirtualnej rzeczywistości, gdzie unikatowe połączenie stylistycznej grafiki z oprawą dźwiękową powoduje, że chłoniemy wręcz grę.

PC-towe wydanie, które pojawi się na Epic Games Store za 139 złotych już 23 lipca, zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K, monitorów 21:9, odblokowany klatkaż, dodatkowe opcje graficzne w normalnym widoku oraz VR, wsparcie dla Oculusa Rift i HTC Vive.

Jeśli zdecydujemy się na zakup gry już teraz w formie przedpremierowego zamówienia, dostaniemy gratisowo DLC z wersji Digital Deluxe (10 tapet z gry w 4K i sampler ścieżki dźwiękowej). Oprócz tego obowiązuje przedpremierowa zniżka, w ramach której kupno Tetris Effect wyniesie nas 111,20 zł.

 

 

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Bycie budowniczym starożytnego imperium jest ciężkim kawałem chleba. Tego jednak Nebuchadnezzar nam nie pokaże...

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Recenzje

Serious Sam 4 jest niczym nad wyraz sprawny wehikuł czasu na pecetowym rynku FPS-ów. Odpalacie grę i momentalnie przenosicie się dekadę wstecz. I nie...

Gry

Dzisiaj coś w sam raz dla masochistów, którym niestraszne autobiczowanie tematyką potrafiącą widocznie odcisnąć swoje piętno. Powieść jeżąca włos na głowie i ściskająca żołądek....

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.