Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Streets of Rage 4 – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Pracujące nad Streets of Rage 4 studio Lizardcube oraz Dotemu nawiązały współpracę z LimitedRunGames i przygotują pudełkową wersję gry na PlayStation 4, oraz Switcha. Oczywiście jak w przypadku LRG bywa, dostaniemy także kolekcjonerską wersję tego tytułu. Nieco uboższą niż zwykle, ale ze steelbookiem oraz specjalnym pudełkiem. Jak wyglądać będzie zawartość Streets of Rage 4 Classic Edition?

  • Streets of Rage 4 na PS4 lub Switcha
  • Steelbook G2
  • Opakowanie na grę w stylu Sega Genesis
  • Dwustronna okładka

Streets of Rage 4 Classic Edition PS4

Streets of Rage 4 dostępne będzie w formie otwartego zamówienia przedpremierowego dla edycji kolekcjonerskiej oraz zwykłej już 20 marca na stronie LimitedRunGames. Cena niestety nie jest jeszcze znana.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.