Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands, która pojawi się na PS4 i Switchu w listopadzie.

Merge Games, które znane jest z wydawania niezależnych gier w pudełku w swoim portfolio, posiada limitowaną linię ochrzczoną mianem Signature Edition. Gry wydawane pod tym szyldem oferują bonusową metalową monetę dla osób zamawiających gry przedpremierowo, a do tego otrzymujemy możliwość zakupu wydań kolekcjonerskich.

Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands jest ich najnowszym tytułem w portfolio. Unikatowe połączenie serii The Legend of Zelda i Harvest Moon trafi do sprzedaży w listopadzie, a już teraz możemy składać przedpremierowe zamówienia na edycje kolekcjonerskie na PS4 i Switcha. Oto co w nich znajdziemy.

  • Kopia gry
  • Pocztówka z artworkiem
  • Numerowany certyfikat
  • Art book
  • Trzy przypinki
  • Mapa skarbów
  • Metalowa moneta (tylko w preorderze)

Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands Signature Collector's Edition Edition

Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands w wersji kolekcjonerskiej możecie kupić na PlayStation 4 oraz na Nintendo Switch. Wersja na PS4 wyceniona została na €44,99, a edycja na konsolę Nintendo jest droższa i kosztuje €49,99.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Pokieruj złowrogą organizacją z domowego zacisza. Połącz życie prywatne z obowiązkami wobec kultu, dzięki odpowiedniemu zarządzania kartami. Pamiętaj tylko że śmierć czyha na każdym...

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Recenzje

Dawno, dawno temu, na konsolach zadebiutowało Overcooked! - gra polegająca na obsłudze najbardziej nietypowych restauracji, jakie tylko widziałem. Teraz czas na remonty w Tools...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.