Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

State of Decay 2: Juggernaut Edition już dostępne

State of Decay 2 nie umarło. Ekipa Undead Labs kilka miesięcy temu zapowiedziała plany wydania usprawnionej wersji gry, która udostępniona miała zostać w formie aktualizacji. Razem z nią przygotowana była wersja na Steama. Zgodnie z planami, State of Decay 2: Juggernaut Edition jest już dostępne na Steamie, a także w Microsoft Store w formie darmowej aktualizacji dla osób, które wcześniej grę kupiły. Łatka w takim wypadku zajmuje 15 GB.

Nad czym pracowali deweloperzy i co ostatecznie trafiło do State of Decay 2: Juggernaut Edition? Twórcy chcieli przede wszystkim oszlifować rozgrywkę, zwłaszcza na samym początku gry, dając początkującym graczom wyraźne wskazówki pchania wątku fabularnego, wyjaśniając lepiej każdy aspekt gry, począwszy od przetrwania, przez eksplorację, rozbudowę bazy i handel. Poprawiono także schemat sterowania, co ma usprawnić obcowanie z grą.

Dostaliśmy także zupełnie nową mapę – Providence Ridge – a wraz z nią pojawiła się nowa broń biała. Odświeżono także grafikę, implementując nowy system oświetlenia, zaawansowane shadery, poprawiając płynność i łatając kolejne błędy. Poprawek doczekał się także interfejs w trakcie gry. Na koniec warto też wspomnieć o wspólnej grze między posiadaczami wersji z Xboksa One, MS Store, Epic Games Store oraz Steam.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Biegnący przed siebie wojak napotyka dwa pająki. Krótka walki i biegnie dalej, zostawiając zapadające się w podłoże zwłoki. Nie wie, ile czasu temu poświęcił....

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Mój dziennik growy

Quest ku zaliczeniu jak największej liczby zaległości growych w toku...

Recenzje

Bycie budowniczym starożytnego imperium jest ciężkim kawałem chleba. Tego jednak Nebuchadnezzar nam nie pokaże...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.