Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Star Wars Jedi: Upadły Zakon z Nową Grą+ i trybem wyzwań

Po kilku długich tygodniach od wydania ostatniej aktualizacji Star Wars Jedi: Upadły Zakon, ekipa Respawn Entertainment postanowiła zrobić nam niespodziankę i z okazji cyklicznego święta May 4th, w którego trakcie celebruje się markę Gwiezdnych wojen, wypuszczono nową zawartość do gry w formie darmowej aktualizacji dostępnej dla każdego posiadacza gry, niezależnie od platformy.

Lista nowości jak na darmową aktualizację jest imponująca. Po pierwsze – dodano tryb Nowej Gry+, która pozwoli nam zacząć przygodę Cala od nowa bez utracenia zdobytych zdolności i poziomów życia/mocy. Jednocześnie w tym trybie możemy ubrać bohatera w nową skórkę Inkwizytora oraz skorzystać z nowego miecza świetlnego z czerwonym kryształem mocy.

Kolejną nowością jest tryb nazwany Trening medytacyjny. Aktywujemy go w punkcie medytacji i toczymy pojedynki z kolejnymi falami przeciwników, począwszy od zwykłych potworów, przez jednostki Szturmowe, aż po bossów. Wszystko to na różnych planetach i w różnych konfiguracjach. Jeśli zdobędziemy łącznie 12 gwiazdek w tym trybie, odblokujemy dodatkowe skórki dla BD-1.

https://i0.wp.com/media.contentapi.ea.com/content/dam/eacom/jedi-fallen-order/images/2020/05/swjfo-embed-image-free-content-update-bd1-3.jpg?w=880&ssl=1

To jednak nie wszystko. Respawn dodatkowo umożliwia nam tworzenie własnych zestawów atakujących nas fal, więc jeśli znudzą nam się te przygotowane przez deweloperów lub będziemy potrzebowali dodatkowego wyzwania, nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować własne potyczki, korzystając z opcji Battle grid.

Aktualizacja wprowadza także nowe opcje dostępności dla osób z różnym stopniem niepełnosprawności. Możemy m.in. wyłączyć wymóg klepania przycisku w QTE, przytrzymywania go do otwarcia skrzyń i wspinania się. Dodano też opcję skalowania tekstu. Pełną listę zmian (tych jest sporo), znajdziecie na oficjalnej stronie.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.