Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated – zawartość edycji F.U.N.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated doczekało się jeszcze jednego wydania kolekcjonerskiego. Za wersję F.U.N. zapłacimy ponad 1200 złotych. Co dostaniemy wzamian?

THQ Nordic, które kilka miesięcy temu zapowiedziało wydanie zremasterowanych przygód SpongeBoga na konsolach tej generacji, poza zwykłą edycją pudełkową, ujawniło także kolekcjonerskie wydanie. Jednak to, co oglądaliśmy kilka miesięcy temu nie będzie jedyną wersją, jaka trafi do sprzedaży.

Wydawca opracował także najdroższą wersję gry SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated. Oto co wejdzie w skład wydania F.U.N.:

  • Kopia gry SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated
  • Figurka SpongeBoba z gumowym językiem (20 cm)
  • Figurka Patricka (18 cm)
  • Figurka Sandy (20 cm)
  • Naklejki na ścianę
  • Zawieszki do kluczy
  • Sześć litografii
  • Skarpetki SpongeBoba

https://i2.wp.com/gematsu.com/wp-content/uploads/2019/10/SpongeBob-SquarePants-Battle-for-Bikini-Bottom-Rehydrated_2019_10-24-19_002.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Najdroższe, kolekcjonerskie wydanie wyceniono na zawrotną kwotę €299,99, co w przeliczeniu da nam ponad 1200 złotych. Czy jesteście w stanie tyle zapłacić za kolekcjonerskie wydanie remastera sprzed dwóch generacji konsol – odpowiedzcie sobie sami.

 

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.