Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Spirit of the North – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Spirit of the North jest kolejnym tytułem, który trafi do pudełkowego portfolio ekipy Merge Games, która limitowane wersje gier w pudełku wydaje pod marką Signature Games. Niezależna produkcja od Infuse Games zmierza na PS4 i Switcha i na tych platformach dostępna będzie w pudełkowej wersji. Dodatkowo dostępna będzie wzbogacona o parę rzeczy wersja Signature. W niej znajdziemy:

  • Kolekcjonerskie pudło
  • Gra Spirit of the North
  • Certyfikat
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • Pocztówka
  • Dwie przypinki

Spirit of the North Signature Edition

Jeśli zdecydujemy się złożyć przedpremierowe zamówienie, dostaniemy dodatkowo metalową monetę:

Przedpremierowe zamówienia na Spirit of the North wystartują 6 marca tego roku. Wersja na PS4 wyceniona została na €44,95, a wydanie na Switcha kosztuje €49,99. Normalna wersja pudełkowa jest tańsza – wersję na PS4 kupimy za €24,99, a na Switcha za €34,99.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.