Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Sony zaprasza do testowania systemu PS4 w wersji 7.0

Aktualizacja PS4 do wersji 7.0 wchodzi w fazę beta. Jakie nowości się szykują?

Trwające od pewnego czasu testy nowej wersji systemu PlayStation 4 powoli zmierzają ku kolejnej fazie, która zakończy się udostępnieniem aktualizacji systemu PlayStation 4 do wersji 7.0 wszystkim użytkownikom.

Na ten moment jednak osoby, które wcześniej zapisywały się do programu testowego, mogą skorzystać z zaproszenia mailowego do wersji 7.0.2.  Tak jak przy wcześniejszych testach, nowa aktualizacja skupia się przede wszystkim na usprawnieniu komunikacji głosowej na PlayStation 4. Niespodziewanie jednak Sony postanowiło dodać także inne usprawnienie systemu konsoli.

Jak wygląda lista zmian aktualizacji beta PS4 do wersji 7.0?

  • Została zwiększona maksymalna liczba ludzi w Imprezie z 8 do 16
  • Poprawiono znacząco jakość dźwięku rozmów głosowych
  • Dodano w wybranych krajach opcję transkrypcji tekstu na głos (tylko po angielsku) w Imprezie
  • Poprawiono jakość połączenia sieciowego
  • Usprawniono aktualizacje systemu. Od wersji 7.0 konsola nie będzie musiała uruchamiać się ponownie po instalacji nowej łatki systemu. Opcję aktywujemy w [Ustawienia] > [System] > [Automatyczne pobieranie]
  • Dodano opcję kalibracji HDR w menu systemu. Ustawienia systemowe nadpiszą ustawienia gry

Zanim zdecydujecie się na aktualizację beta, należy pamiętać, że osoby na nowszej wersji systemu nie mogą tymczasowo brać udziału w Imprezie z osobami na wersji oficjalnej (6.72). Osoba taka na liście będzie oznaczona gwiazdką. Sony chce zminimalizować niedogodność i umożliwia wykorzystanie kodu aż 20 osobom. Jeśli więc nie dostaliście zaproszenia, to łapcie mój kod:

2MBC-35NG-447K

 

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.