Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Sonic Team Racing — limitowane wydanie z figurką Sonica

Sonic Team Racing niespodziewanie otrzymuje po premierze limitowane wydanie, w którym znajdziemy figurkę Sonica.

Rzadko kiedy zdarza się, że jakiś czas po premierze gry, dana produkcja otrzymuje limitowane wydanie. Tak stanie się w przypadku Sonic Team Racing, które otrzyma specjalne wydanie gry na PS4 z figurką Sonica z gry Sonic the Hedgehog.

W zestawie poza figurką (jej render poniżej) znajdziemy wyłącznie grę Sonic Team Racing, więc nie będzie to zbytnio zachęcające wydanie. Choć sporo zależy od ceny. Niemniej, nie spodziewam się, by SEGA wyceniła całość rozsądnie na maksymalnie 149 złotych.

TSR fig

Cóż, sama figurka nie wygląda zbyt ładnie na renderze, ale może to wina jego słabej jakości. Tyle dobrze, że jej design nawiązuje do klasycznego wcielenia Jeża z jego pierwszej gry. Samo pudełko, które trafi do sklepów, wyglądać będzie następująco.

Sonic Team Racing Edycja Limitowana Box

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Popularni złodzieje powracają, a my sprawdzamy, czy ciągle są w stanie skraść serca fanów!

Recenzje

Po blisko 11 latach gramy w Kurohyō: Ryū ga Gotoku Shinshō. Przenośna Yakuza w końcu jest dostępna w zrozumiałym języku i czeka na poznanie

Recenzje

Niewydany poza Azją spin-off serii Yakuza zabiera gracza do XIX-wiecznej Japonii, gdzie poznajemy wraz ze znajomymi twarzami proces odrodzenia Japonii.

Wiadomości

Limited Run Games przytuliło kolejną perełkę do swojego wydawnictwa. Od piątku w przedsprzedaży dostępne jest Outer Wilds w wydaniu standardowym oraz kolekcjonerskim. Co znajdziemy...

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.