Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Sisters Royale – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Sisters Royale to pierwsza od 11 lat gra studia Alfa System, która trafi na konsolę Nintendo. Założone w 1988 roku studio ma na koncie wiele hitów, znanych także poza granicami Japonii. Warto tu wspomnieć o Wonder Boy III: Monster Lair, Ys I&II czy wydane na pierwsze PlayStation Oreshika (za remake na PS Vitę odpowiada także ta ekipa). Później deweloperzy zajęli się grami na PSP, przez co zagrać mogliśmy w Tales of Destiny 2, Phantasy Star Portable (wraz z kontynuacją) i serię Tales of the World: Radiant Mythology.

Strictly Limited Games pochwaliło się dzisiaj, że wyda na zachodzie pudełkową wersję Sisters Royale, która poza zwyczajną wersją pudełkową dostanie także wydanie kolekcjonerskie na PlayStation 4 oraz Switcha. Co dostaniemy jeśli zdecydujemy się na to wydanie?

  • Grę Sisters Royale
  • Kolekcjonerskie pudełko z magnetycznym zamkiem
  • Ścieżkę dźwiękową na CD
  • Artbook z twardą okładką
  • Dwa zestawy naklejek
  • Plakat A2
  • 6 kart postaci

Sisters Royale Edycja Kolekcjonerska

Niestety nie ujawniono nam ceny tego zestawu. Wiemy jedynie, że przedsprzedaż ruszy na oficjalnej stronie sklepu już 23 lutego 2020 roku. Zamówimy oczywiście wersję na PS4 i Switcha. Sama gra – wbrew pozorom – jest przedstawicielem gatunku shoot ’em 'upów w tym nieco mniej hardkorowym wydaniu. Różnica leży w tym, że kierujemy jedną z pięciu sióstr, która dysponuje różnymi atakami i umiejętnościami.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.