Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Scott Pilgrim vs. The World – jak szybko wbić maksymalny poziom

Krótki opis, jak korzystając z prostego kodu wbić maksymalny poziom i statystyki w grze.

Scott Pilgrim vs. the World pozwala w krótki i prosty sposób wymaksować statystyki dowolnego grywalnego bohatera. Całość zajmuje maksymalnie kilkanaście minut i wymaga wykonania kilku kroków. Dzięki temu znacząco ułatwimy sobie przechodzenie (dosyć krótkiej) gry. Co musimy wiedzieć, zanim zabierzemy się za korzystanie z szybkiego sposobu na wbicie maksymalnego poziomu i statystyk?

Scott Pilgrim vs. the World: The Game #4

Każda z grywalnych postaci określana jest czterema statystykami – STR (siła), WP (moc ataków specjalnych), DEF (obrona) i SPD (szybkość postaci). Maksymalnie możemy osiągnąć 16 poziom bohatera i 100 punktów w każdej statystyce. Punkty doświadczenia zdobywamy poprzez pokonywanie przeciwników lub kupno w sklepach różnych przedmiotów. Podobnie jest ze statystykami – jesli chcemy je podnieść, musimy kupić coś w sklepie.

O ile nabijanie punktów doświadczenia podczas przechodzenia gry nie jest zbyt skomplikowane, tak osiągnięcie 100 punktów statystyk, jest znacznie trudniejsze z uwagi na mozolne ciułanie potrzebnych do zakupów pieniędzy. Istnieje jednak prosty sposób, wykorzystujący prosty kod.

Jak w prosty sposób wymaksować statystyki i poziom postaci?

Wybieramy grywalnego bohatera, odpalamy pierwszą lokację i gramy normalnie zbierając gotówkę, aż dojdziemy do sklepu Mini-Mart. Wchodzimy i kupujemy najtańsze jedzenie – Chewing Gum za $0,95. Nie konsumujemy jej, tylko wybieramy, by zachować na później, dzięki czemu po wpisaniu kodu nie stracimy życia, tylko zużyjemy przedmiot. Wychodzimy ze sklepu i wklepujemy kombinację:

Przytrzymujemy X i kolejno góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo i kółko

Scott Pilgrim vs the World The Game cheat #1

Jeśli zrobiliśmy to płynnie, to nasza postać powinna zginąć, a z niej wypadnie 50 dolarów. Zbieramy kasę, wracamy kupić gumę i ponawiamy schemat, aż uzbieramy łącznie nieco ponad 650 dolarów. Po tym udajemy się parę ekranów wstecz do sklepu No Account Video (stoi przy nim Julie Powers) i w środku spłacamy dług Scotta, który wynosi $504,25. Po tym możemy wypożyczyć każdy film płacąc za niego $4,95.

Scott Pilgrim vs the World The Game cheat #2

Kupujemy na początek 10 razy Seven Shaolin Masters, dzięki czemu mamy wymaksowane statystyki. By zdobyć 16 poziom, dokupujemy jeszcze Alone and Disturbed (1500 XP za jedno wideo) oraz gdy zostanie nam nieco kasy – The Mystical Head. Każde wypożyczenie tego filmu dodaje jedno życie (maksymalnie możemy mieć ich 9).

Scott Pilgrim vs the World The Game cheat #3

Całość zajmuje 10-15 minut na każdą z grywalnych postaci. Jeśli więc chcecie zrobić to z każdym bohaterem, przygotujcie sobie mniej więcej dwie godziny wolnego czasu.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Jak to często bywa – nawet nie wiem, kiedy uciekła mi połowa września. Dla wielu to czas powrotu do szkoły, dla mnie kolejny miesiąc,...

Gry

Los Angeles, lata 40. ubiegłego wieku. Późnym wieczorem bary i puby wypełniają się zmęczonymi ludźmi w garniturach. Jazzowa muzyka Billie Holiday czy Louisa Armstronga,...

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Recenzje

Trigger Witch jest przeciętną do bólu grą. Fanów może i znajdzie, ale większość się wynudzi.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.