Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Scott Pilgrim vs. The World – jak szybko wbić maksymalny poziom

Krótki opis, jak korzystając z prostego kodu wbić maksymalny poziom i statystyki w grze.

Scott Pilgrim vs. the World pozwala w krótki i prosty sposób wymaksować statystyki dowolnego grywalnego bohatera. Całość zajmuje maksymalnie kilkanaście minut i wymaga wykonania kilku kroków. Dzięki temu znacząco ułatwimy sobie przechodzenie (dosyć krótkiej) gry. Co musimy wiedzieć, zanim zabierzemy się za korzystanie z szybkiego sposobu na wbicie maksymalnego poziomu i statystyk?

Scott Pilgrim vs. the World: The Game #4

Każda z grywalnych postaci określana jest czterema statystykami – STR (siła), WP (moc ataków specjalnych), DEF (obrona) i SPD (szybkość postaci). Maksymalnie możemy osiągnąć 16 poziom bohatera i 100 punktów w każdej statystyce. Punkty doświadczenia zdobywamy poprzez pokonywanie przeciwników lub kupno w sklepach różnych przedmiotów. Podobnie jest ze statystykami – jesli chcemy je podnieść, musimy kupić coś w sklepie.

O ile nabijanie punktów doświadczenia podczas przechodzenia gry nie jest zbyt skomplikowane, tak osiągnięcie 100 punktów statystyk, jest znacznie trudniejsze z uwagi na mozolne ciułanie potrzebnych do zakupów pieniędzy. Istnieje jednak prosty sposób, wykorzystujący prosty kod.

Jak w prosty sposób wymaksować statystyki i poziom postaci?

Wybieramy grywalnego bohatera, odpalamy pierwszą lokację i gramy normalnie zbierając gotówkę, aż dojdziemy do sklepu Mini-Mart. Wchodzimy i kupujemy najtańsze jedzenie – Chewing Gum za $0,95. Nie konsumujemy jej, tylko wybieramy, by zachować na później, dzięki czemu po wpisaniu kodu nie stracimy życia, tylko zużyjemy przedmiot. Wychodzimy ze sklepu i wklepujemy kombinację:

Przytrzymujemy X i kolejno góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo i kółko

Scott Pilgrim vs the World The Game cheat #1

Jeśli zrobiliśmy to płynnie, to nasza postać powinna zginąć, a z niej wypadnie 50 dolarów. Zbieramy kasę, wracamy kupić gumę i ponawiamy schemat, aż uzbieramy łącznie nieco ponad 650 dolarów. Po tym udajemy się parę ekranów wstecz do sklepu No Account Video (stoi przy nim Julie Powers) i w środku spłacamy dług Scotta, który wynosi $504,25. Po tym możemy wypożyczyć każdy film płacąc za niego $4,95.

Scott Pilgrim vs the World The Game cheat #2

Kupujemy na początek 10 razy Seven Shaolin Masters, dzięki czemu mamy wymaksowane statystyki. By zdobyć 16 poziom, dokupujemy jeszcze Alone and Disturbed (1500 XP za jedno wideo) oraz gdy zostanie nam nieco kasy – The Mystical Head. Każde wypożyczenie tego filmu dodaje jedno życie (maksymalnie możemy mieć ich 9).

Scott Pilgrim vs the World The Game cheat #3

Całość zajmuje 10-15 minut na każdą z grywalnych postaci. Jeśli więc chcecie zrobić to z każdym bohaterem, przygotujcie sobie mniej więcej dwie godziny wolnego czasu.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Mój dziennik growy

Wyzwanie 52 gier w rok przechodzi małą metamorfozę i wraca jako Mój dziennik growy.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.