Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Saints Row: The Third zostanie zremasterowane

Saints Row: The Third to zdecydowanie jeden z bardziej zaskakujących remasterów ostatnich miesięcy. Jednak jeśli ktoś śledzi ruchy THQ Nordic i Deep Silver ten wie, że wydawca z wielką ochotą odświeża swoje portfolio i wydaje je na konsolach tej generacji. Saints Row: The Third – Remastered w sprzedaży pojawi się już 22 maja na PS4, Xboksie One oraz na PC. Za zremasterowanie gry odpowiada ekipa Sperasoft, mająca na koncie współpracę przy największych grach.

Czego możemy spodziewać się po remasterze? Pozwolę sobie tutaj zacytować oficjalną informację prasową:

Każda broń została na nowo wymodelowana, każdy samochód stuningowany, a większość obiektów w mieście dostała nowe tekstury wysokiej jakości. Ponad 4 tysiące przerobionych elementów całkowicie odświeża rozgrywkę. Fachowcy ze Sperasoft zadbali, aby otoczenie, postaci i efekty były na najwyższym poziomie, dodali też do gry całkowicie nowy silnik oświetlenia.

Efekty zobaczyć możecie na pierwszym zwiastunie, który pokazuje nowy silnik odpowiedzialny za oświetlenie, nowe i lepiej wyglądające efekty cząsteczkowe i modele w grze.

YouTube video

Minus? Cóż, gra działać będzie w 30 FPS-ach, co jest sporym przeoczeniem, którego raczej nie da się wybronić, korzystając z logicznych argumentów. Cenowo wypada również tak sobie – gra ma kosztować około 150 złotych. Nieznacznym plusikiem jest dołożenie wszystkich (w liczbie 30!) wydanych wcześniej DLC.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Czyżbym wracał do dawnych nawyków opisywania poprzedniego miesiąca w połowie aktualnego? Jednorazowo, z uwagi na przygotowania ślubne, które idą nie po mojej myśli. Ten...

Gry

Biegnący przed siebie wojak napotyka dwa pająki. Krótka walki i biegnie dalej, zostawiając zapadające się w podłoże zwłoki. Nie wie, ile czasu temu poświęcił....

Recenzje

ALTDEUS: Beyond Chronos to sequel udanego Tokyo Chronos, który podobnie, jak poprzednik, wykorzystuje wirtualną rzeczywistość, by opowiedzieć angażujący scenariusz.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.