Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Re:ZERO – The Prophecy of the Throne – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Ekipa Spike Chunsoft potwierdziła plany wydania anglojęzycznej wersji Re:ZERO – The Prophecy of the Throne na rynku europejskim i amerykańskim. Będąca połączeniem gatunku VN i gry przygodowej produkcja dostępna będzie PS4, PC i Switchu jeszcze tej zimy. Poza wydaniem cyfrowym otrzymamy także pudełkową wersję. A razem z nią – kolekcjonerskie wydanie gry. Co w nim znajdziemy?

  • Gra Re:ZERO – The Prophecy of the Throne
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Artbook
  • Steelbook
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • Przypinki

https://i0.wp.com/www.spike-chunsoft.com/wp-content/uploads/ReZERO_LEEndslateGlamshot_r16-1536x864.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Niestety na ten moment nie znamy ceny zestawu oraz planów wydania go w Europie (aktualnie preordery dostępne są w amerykańskim Amazonie i Gamestopie).

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.