Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Re:ZERO – The Prophecy of the Throne – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Ekipa Spike Chunsoft potwierdziła plany wydania anglojęzycznej wersji Re:ZERO – The Prophecy of the Throne na rynku europejskim i amerykańskim. Będąca połączeniem gatunku VN i gry przygodowej produkcja dostępna będzie PS4, PC i Switchu jeszcze tej zimy. Poza wydaniem cyfrowym otrzymamy także pudełkową wersję. A razem z nią – kolekcjonerskie wydanie gry. Co w nim znajdziemy?

  • Gra Re:ZERO – The Prophecy of the Throne
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Artbook
  • Steelbook
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • Przypinki

https://i0.wp.com/www.spike-chunsoft.com/wp-content/uploads/ReZERO_LEEndslateGlamshot_r16-1536x864.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Niestety na ten moment nie znamy ceny zestawu oraz planów wydania go w Europie (aktualnie preordery dostępne są w amerykańskim Amazonie i Gamestopie).

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.