Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Resident Evil 3 – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Resident Evil 3 oficjalnie potwierdzone. Capcom przygotował kolekcjonerskie wydanie gry, które tanie nie będzie, ale wygląda dosyć dobrze. Co dostaniemy za 180 dolarów?

Zgodnie z oczekiwaniami, Capcom oficjalnie zapowiedział wydanie remake’u Resident Evil 3. Tytuł doczeka się premiery już na początku kwietnia i dostępny będzie na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. Do sprzedaży trafią pudełkowe wydania oraz cyfrowe wersje z dodatkami.

Podobnie jak w przypadku Resident Evil 2, przygody Jill Valentine w opanowanym przez zombie Raccoon City doczekają się kolekcjonerskiego wydania (potwierdzone na ten moment wyłącznie na rynek amerykański). Co dostaniemy w wycenionym na $179,99 pudle?

  • Grę Resident Evil 3
  • Dwustronną mapę miasta Raccoon
  • Pudełko do przechowywania z logo S.T.A.R.S.
  • Artbook
  • Figurkę Jill Valentine (~28 cm)
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Skórki klasycznych strojów (tylko preorder)

Resident Evil 3 Remake Collector's Edition

Gra w sprzedaży pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. Poniżej wrzucam oficjalny zwiastun, który pozwoli zapoznać się z tym, co szykuje Capcom.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.