Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Remaster Kingdoms of Amalur: Reckoning potwierdzony

Gdy kilka miesięcy temu THQ Noridc odkupiło od Electronic Arts prawa do marki Kingdoms of Amalur, wszyscy obiecywali sobie szybką zapowiedź remastera. Szef firmy studził emocje, sugerując, że do tanga trzeba dwojga i potrzebne są dłuższe rozmowy licencyjne. Te, jak widać, zakończyły się pozytywnie, gdyż dzisiaj potwierdzono plan wydania Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning już 18 sierpnia tego roku.

Pierwotnie wydane na poprzednią generację konsol, Kingdoms of Amalur: Reckoning jest jedną z niedocenionych przez branżę perełek. Mimo względnie dobrej sprzedaży (ponad 2 miliony kopii), projekt finansowo się nie zwrócił. Studia odpowiedzialne za grę się zwinęły, a właściciel – Curt Schilling – został postawiony przed sąd za defraudację publicznej pomocy ze stanu Rhode Island. Cóż, ciekawa historia, prawda?

Za remasterem stoi ekipa Kaiko (odświeżyli też obie odsłony serii Darksiders), więc mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez dziwnych błędów. Notka prasowa informuje nas o uwzględnieniu wszystkich DLC oraz poprawionej oprawie wizualnej. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zrzuty udostępnione w sklepie Microsoftu. Gra pojawi się oczywiście na PS4, PC i Xboksie One.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Czyżbym wracał do dawnych nawyków opisywania poprzedniego miesiąca w połowie aktualnego? Jednorazowo, z uwagi na przygotowania ślubne, które idą nie po mojej myśli. Ten...

Gry

Biegnący przed siebie wojak napotyka dwa pająki. Krótka walki i biegnie dalej, zostawiając zapadające się w podłoże zwłoki. Nie wie, ile czasu temu poświęcił....

Recenzje

ALTDEUS: Beyond Chronos to sequel udanego Tokyo Chronos, który podobnie, jak poprzednik, wykorzystuje wirtualną rzeczywistość, by opowiedzieć angażujący scenariusz.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.