Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Remake XIII zadebiutuje w listopadzie

Zapowiadany kilka miesięcy temu remake gry XIII (wydanej pierwotnie na PC, PS3, Xboksa i GameCube’a) pojawi się już w listopadzie, dokładniej to dziesiątego dnia tego miesiąca. Co prawda oficjalnej zapowiedzi wydawcy jeszcze nie mamy, ale hiszpański oddział Amazonu pośpieszył się nieco i do swojej oferty dodał przedpremierowe zamówienie nowej wersji gry. Sklepowy listing dotyczy wersji limitowanej, w której dostaniemy dodatkowo pocztówki z gry, steelbook oraz skórki złotych broni w grze.

Na karcie produktu pojawiły się dodatkowo zrzuty z odświeżonego XIII i trzeba przyznać, że wygląda to zachęcająco. Nowy zwiastun powinien pojawić się w ramach IGN Summer of Gaming 2020 w ciągu najbliższych kilku godzin.

Aktualizacja – zwiastun już dostępny.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.