Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Remake XIII zadebiutuje w listopadzie

Zapowiadany kilka miesięcy temu remake gry XIII (wydanej pierwotnie na PC, PS3, Xboksa i GameCube’a) pojawi się już w listopadzie, dokładniej to dziesiątego dnia tego miesiąca. Co prawda oficjalnej zapowiedzi wydawcy jeszcze nie mamy, ale hiszpański oddział Amazonu pośpieszył się nieco i do swojej oferty dodał przedpremierowe zamówienie nowej wersji gry. Sklepowy listing dotyczy wersji limitowanej, w której dostaniemy dodatkowo pocztówki z gry, steelbook oraz skórki złotych broni w grze.

Na karcie produktu pojawiły się dodatkowo zrzuty z odświeżonego XIII i trzeba przyznać, że wygląda to zachęcająco. Nowy zwiastun powinien pojawić się w ramach IGN Summer of Gaming 2020 w ciągu najbliższych kilku godzin.

Aktualizacja – zwiastun już dostępny.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Bycie budowniczym starożytnego imperium jest ciężkim kawałem chleba. Tego jednak Nebuchadnezzar nam nie pokaże...

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.