Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Prinny 1•2: Exploded and Reloaded – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Nippon Ichi Software postanowiło zrobić niespodziankę wszystkim fanom serii Disgaea, a dokładniej – jednej z postaci, która zadebiutowała w tej RPG-oewj serii. Mowa o Prinnym, pingwinie, który jest cielesną formą duszy człowieka, który zgrzeszył i musi odpracować swoje przewinienia. Prinny poza grami z serii RPG, otrzymał swoje dwie produkcje na PSP – Prinny: Can I Really Be the Hero? i Prinny 2: Dawn of Operation Panties, Dood!. Były to wyjątkowo trudne gry platformowe, nawiązujące to lat 90. jeśli chodzi o wymagania stawiane graczom.

Teraz NIS America wyda odświeżoną wersję gry na Nintendo Switch w formie Prinny 1•2: Exploded and Reloaded. Poza standardowym wydaniem w pudełku sklep NIS America zaoferuje kolekcjonerską wersję, w której znajdziemy co następujące:

  • Grę Prinny 1•2: Exploded and Reloaded
  • Kolekcjonerskie pudło
  • Notatnik
  • Ścieżkę dźwiękową na CD
  • Plakat
  • Figurkę głównego bohatera

Premierę zaplanowano na ten rok. Niestety dokładnej daty premiery jeszcze nam nie podano. Mamy jedynie pierwszy zwiastun.

YouTube video

 

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Recenzje

Retro jRPG bez narratora i z wyborami, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem w drużynie.

Recenzje

Niszczyciel rodzin i przyjaźni ubrany w fartuch szefa kuchni trafił na Switcha.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.