Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Pathfinder: Kingmaker trafi na konsole w sierpniu

Populacja cRPG-ów na konsolach już wkrótce się rozrośnie. Deep Silver poinformowało, że konsolowy port Pathfinder: Kingmaker w wydaniu Definitive Edition pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One już 18 sierpnia tego roku. Ekipa Owlcat Studios, która jest odpowiedzialna za ten tytuł, przygotowuje port swojej gry wraz z wszystkimi wydanymi wcześniej paczkami DLC:

  • Beneath the Stolen Lands
  • Varnhold’s Lot
  • Bloody Mess
  • The Wildcards
  • Arcane Unleashed
  • Royal Ascension
YouTube video

Jednocześnie wraz z wydaniem konsolowym pojawi się nowy sposób rozgrywania potyczek. Deweloperzy przygotowali turowy system walki, by sprawniej kontrolować to, co dzieje się na polu walki. Oczywiście klasyczne rozwiązanie w formie walki w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą pozostanie do wyboru. Turowe potyczki trafią też do PC-towej wersji w formie darmowej aktualizacji.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.