Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Panzer Dragoon Voyage Record trafi na sprzęty VR

SEGA ostatnimi czasy pokazuje, że ich archiwum gier nie będzie się marnować. Poza odświeżaniem kolejnych gier serie są wskrzeszane i otrzymują albo remake’i, albo nowe odsłony korzystające z rozwijającej się technologii. Panzer Dragoon Voyage Record będzie kolejnym tytułem z serii Panzer Dragoon, który pojawi się na rynku w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Poza remake’ami dwóch pierwszych odsłon serii, tworzonych przez polskie studio Forever Entertainment, licencję otrzymał także japoński deweloper.

Za Panzer Dragoon Voyage Record odpowiada młoda ekipa Wildman Inc., założona przez fana serii Panzer Dragoon i entuzjastę wirtualnej rzeczywistości. Gra ma pojawić się na wszystkich znaczących platformach VR-owych, co oznacza, że pojawi się przynajmniej na PC, a i wersji na PlayStation 4 nie powinniśmy wykluczać z racji wsparcia dla PS VR.

O samej grze nie napisano na ten moment za wiele. Ot, będzie to nowy rozdział w serii, który zaoferuje przystosowane do wirtualnej rzeczywistości sterowanie i rozgrywkę. Nie udostępniono żadnych materiałów, na oficjalnej stronie dewelopera także ich w tym momencie nie znajdziemy. Fani Panzer Dragoon i Segi muszą więc uzbroić się w dawkę cierpliwości.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po blisko 11 latach gramy w Kurohyō: Ryū ga Gotoku Shinshō. Przenośna Yakuza w końcu jest dostępna w zrozumiałym języku i czeka na poznanie

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Recenzje

Niewydany poza Azją spin-off serii Yakuza zabiera gracza do XIX-wiecznej Japonii, gdzie poznajemy wraz ze znajomymi twarzami proces odrodzenia Japonii.

Recenzje

Serious Sam 4 jest niczym nad wyraz sprawny wehikuł czasu na pecetowym rynku FPS-ów. Odpalacie grę i momentalnie przenosicie się dekadę wstecz. I nie...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.