Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Observer: System Redux zmierza na PS5 i Xbox Series X

Bloober Team pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi jeszcze projektami. Śmiało możemy założyć, że będą to tytuły zmierzające na nową generację konsol. Zanim jednak będziemy mieli okazję poznać te gry, krakowskie studio ujawniło nam, że odświeża Observera i wyda go na PS5 i Xboksa Series X jako Observer: System Redux. Kiedy? Jeszcze tej jesieni, więc mamy prawdopodobnie do czynienia z tytułem startowym nowych konsol.

Observer zabiera nas do Piątej RP roku 2084, w którym ludzie chętnie montują sobie wszczepy, co przełożyło się na zdziesiątkowanie populacji po epidemii nanofagów. Chwilę później przyszła wojna, która zrujnowała świat i wykosiła państwa. Władzę przejęły korporacje, dla której jednej z nich pracuje nasz główny bohater – detektyw, który hackuje pamięć ofiar, by poznać, co się z nimi stało. Główną rolę głosową obsadzono Rutgerem Hauerem, którego większość kojarzyć będzie z Łowcy Androidów.

YouTube video

Observer: System Redux zaoferuje nam poprawioną oprawę wizualną, która wykorzysta nowe technologie wnoszone na konsolowe poletko. Zwiastun gry obiecuje także usprawnienia w rozgrywce oraz nowe epizody fabularne, choć niestety, bez przykładów. W tym wypadku musimy więc poczekać najbliższe miesiące na dokładniejsze informacje na temat samej produkcji. No i na datę premiery.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Rozstania i powroty. Destiny 2 na konsolach nowej generacji daje sensowne powody, by do gry wrócić, nawet po dłuższej przerwie.

Sprzęt

PlayStation 5 jest z nami od dwóch miesięcy. Po tym czasie można już sobie odpowiedzieć, czy warto było ten sprzęt kupić.

Recenzje

Jeden z najlepszych tytułów startowych PlayStation 5? Borderlands 3 jest mocnym kandydatem, by zagospodarować Wam kilkadziesiąt godzin z nową konsolą.

Recenzje

Devil May 5 Special Edition dostępne jest na konsolach nowej generacji. Wraz z nową wersją Devil May Cry V powraca jeden z potomków Spardy...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.