Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Czym jest Glitch?

Glitch to przede wszystkim serwis, w którym przeczytać będziesz mógł ludzi znających się na tym, o czym piszą. Zero ściemy, zero zabawy w ekspertów, gdy nimi nie jesteśmy. Opinie w 100% szczere i niepodyktowane niczym innymi poza własnym doświadczeniem. Zajmujemy się grami, platformy nie mają absolutnie znaczenia.

Głównym pomysłodawcą serwisu jestem ja, czyli Musiol. Ex red-nacz Sajta, osoby pisząca o grach od 15 roku życia, więc trochę zębów na branży zjadłem. Zarówno jeśli chodzi o pisanie, jak i zarządzanie. Współwłaścicielem jest Kamil (KamilinhoPL), którego parę tekstów pojawiło się na PSSite.com. Udzielać będą się także Laughter oraz Aysnel, długoletni redaktorzy Sajta. Oprócz nich pojawiać będą się tutaj teksty ludzi, których znam od długiego czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i uważasz, że posiadasz do tego odpowiednią wiedzę i umiejętności — odezwij się do nas. Możesz to zrobić, pisząc wiadomość na musiol(małpa)glitch.com.pl, lub zaczepiając mnie na Twitterze pod @Musiol.

Advertisement

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.