Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Marvel Avengers — zawartość edycji kolekcjonerskiej

Marvel Avengers otrzyma kolekcjonerskie wydanie gry, które nosi tytuł Earth’s Mightiest Edition. Jaka będzie zawartość kolekcjonerki?

W trakcie Comic-Conu w Nowym Jorku ekipa Crystal Dynamics ujawniła nam parę nowych szczegółów na temat Marvel Avengers. Najważniejszą informacją jest obecność Ms. Marvel, czyli Kamali Khan, która będzie główną bohaterką gry. Zdradzono też, że to nie ostatnia grywalna postać, jaka będzie na nas czekać.

Oprócz tego doczekaliśmy się ujawnienia kolekcjonerskiego wydania gry Marvel Avengers – Earth’s Mightiest Edition. W skład wejdą:

  • Kolekcjonerkie pudełko
  • Steelbook
  • Gra Marvel Avengers
  • Statuetka Kapitana Ameryki (12 cali)
  • Wydrukowane plany stroju Iron Mana
  • Klamra pasa Black Widow
  • Młot Thora jako brelok
  • Figurka bobblehead Hulka
  • Przypinka Avengers
  • Zdjęcie ekipy Avengers
70464836_510948183038642_6152111591358251593_n

Wybaczcie niską jakość grafiki. Podmienię ją, gdy będzie dostępna lepsza.

Niestety, nie znamy jeszcze ceny wydania Marvel Avengers Earth’s Mightiest Edition. W trakcie panelu zdradzono za to, że posiadacze PlayStation 4 będą mogli zagrać w otwartą betę gry tydzień wcześniej niż pozostali gracze z PC-tami i Xboksami One. Nie wiemy też, czy planowane są jakiekolwiek inne wydania specjalne lub kolekcjonerskie.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.