Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Remake Mafii w sierpniu, remaster Mafia 2 już w maju

Plotki dotyczące odświeżenia pierwszych dwóch odsłon serii Mafia krążyły po Sieci od kilku miesięcy. Mafia: Definitive Edition i Mafia II: Definitive Edition pojawiły się w organizacjach klasyfikujących gry, zapowiadając ich rychłą premierę na PC-tach, PS4 i Xboksie One. Wczorajsza zapowiedź ze strony 2K Games jest jednak sporą niespodzianką. I nie mówimy tutaj o fakcie odświeżenia Mafii 2.

Mafia: Definitive Edition nie będzie zwyczajnym remasterem. Pierwsze zrzuty, które Microsoft wrzucił do swojego sklepu, pokazują, że mamy do czynienia z remake’iem gry. Nie wiemy, czy cokolwiek zmieni się w strukturach misji lub mechanice, ale wiemy już na pewno, że poprawie ulegnie grafika, która dotrze do dzisiejszych standardów. Sklep zdradził też, że odświeżona Mafia pojawi się 28 sierpnia.

Mafia II: Definitive Edition, mimo że nosi ten sam tytuł co poprzedniczka, będzie za to zwyczajnym remasterem. Dostaniemy więc podniesioną rozdzielczość, stabilną płynność rozgrywki i być może jakieś nowe efekty graficzne. Pojawi się też wcześniej, bo już 19 maja. W tym samym dniu 2K Games ma pokazać nam więcej materiałów z obu gier. Kronikarskim obowiązkiem wspominam także, że całość zapowiedzi skupiona jest wokół wydania Mafia Trilogy, czyli zbiorczej reedycji wszystkich trzech gier w dodatkami.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Recenzje

Dawno, dawno temu, na konsolach zadebiutowało Overcooked! - gra polegająca na obsłudze najbardziej nietypowych restauracji, jakie tylko widziałem. Teraz czas na remonty w Tools...

Gry

Krótki opis, jak korzystając z prostego kodu wbić maksymalny poziom i statystyki w grze.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.