Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Lode Runner Legacy – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Strictly Limited Games świętuje dwulecie swojej wydawniczej działalności. Firma postanowiła wykorzystać okazję i zapowiedziała wydanie w pudełku klasyka w postaci Lode Runner.

Strictly Limited Games świętuje dwulecie swojej wydawniczej działalności. Firma postanowiła wykorzystać okazję i zapowiedziała wydanie w pudełku klasyka w postaci Lode Runner. Za przygotowanie odświeżonej wersji odpowiadać będzie japońskie Tozai Games, więc o jakość nie powinniśmy się za bardzo martwić.

SLG odpowiada nie tylko za pudełkową wersję, ale także kolekcjonerskie wydanie. Jak wyglądać będzie jego zawartość?

  • Gra Lode Runner Legacy
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • Książka z twardą okładką Lode Runner Legacy
  • Zestaw naklejek Lode Runner Legacy
  • Plakat
  • Kolekcjonerskie pudło

Lode Runner Legacy Collector's Edition

Za kolekcjonerskie wydanie przyjdzie nam zapłacić €49,99 niezależnie od platformy (PS4 i Switch). Warto pamiętać, że nakład będzie mocno ograniczony. Na konsolę Sony dostępnych będzie 800 kopii, a na Switcha – 1500. Pierwszy rzut kolekcjonerki zaplanowano na 22 grudnia o północy. Drugi krótko po nim – 22 grudnia o 18:00.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.