Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Lode Runner Legacy – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Strictly Limited Games świętuje dwulecie swojej wydawniczej działalności. Firma postanowiła wykorzystać okazję i zapowiedziała wydanie w pudełku klasyka w postaci Lode Runner.

Strictly Limited Games świętuje dwulecie swojej wydawniczej działalności. Firma postanowiła wykorzystać okazję i zapowiedziała wydanie w pudełku klasyka w postaci Lode Runner. Za przygotowanie odświeżonej wersji odpowiadać będzie japońskie Tozai Games, więc o jakość nie powinniśmy się za bardzo martwić.

SLG odpowiada nie tylko za pudełkową wersję, ale także kolekcjonerskie wydanie. Jak wyglądać będzie jego zawartość?

  • Gra Lode Runner Legacy
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • Książka z twardą okładką Lode Runner Legacy
  • Zestaw naklejek Lode Runner Legacy
  • Plakat
  • Kolekcjonerskie pudło

Lode Runner Legacy Collector's Edition

Za kolekcjonerskie wydanie przyjdzie nam zapłacić €49,99 niezależnie od platformy (PS4 i Switch). Warto pamiętać, że nakład będzie mocno ograniczony. Na konsolę Sony dostępnych będzie 800 kopii, a na Switcha – 1500. Pierwszy rzut kolekcjonerki zaplanowano na 22 grudnia o północy. Drugi krótko po nim – 22 grudnia o 18:00.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.