Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Little Town Hero – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Little Town Hero zostanie oficjalnie wydane poza granicami Japonii. Nowy tytuł studia Game Freak, który był do tej pory dostępnie wyłącznie na Switchu, zadebiutuje także na PlayStation 4. Za zachodnią wersję odpowiedzialna będzie ekipa NIS America, która poza lokalizacją gry przygotuje także kolekcjonerską wersję – Big Idea Edition. Oczywiście wcześniej zapowiedziana wersja na Switcha nadal pojawi się w pierwotnym terminie – 2 czerwca (Europa dostanie grę 5 czerwca).

Co znajdziemy w kolekcjonerskim wydaniu Little Town Hero?

  • Gra Little Town Hero w kolekcjonerskim pudle
  • Artbook Life in the Village
  • Plakat Izzit? Dazzit!
  • Zestaw przypinek Defender Duo
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa na CD

Little Town Hero Big Idea Edition Collector's Edition PS4

Za ten zestaw w sklepie NIS America przyjdzie nam zapłacić $49,99, co w przeliczeniu da nam około 198 złotych. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że amerykańskim sklep do Europy nie wysyła, a brytyjski oddział sklepu NIS America ma bardzo wysokie ceny wysyłki (rzędu kilkunastu funtów), co sprawia, że zakup poza granicami Wielkiej Brytanii jest średnio opłacalny.

Co warto wiedzieć o tej produkcji? W Little Town Hero wcielamy się w zwykłego mieszkańca wioski, która zostaje zaatakowana przez potwory, więc nieustraszony młodzieniec łapie to, co ma pod ręką i broni swojej małej ojczyzny. Produkcja oferuje ciekawe podejście do systemu walki, który – według dewelopera – sprawia, że nie będziemy musieli grindować, gdyż każdy problem uda obejść się odpowiednią taktyką.

Wersja na PlayStation 4 otrzyma dodatkowo łatwiejszy poziom trudności, który zaprezentowano na najnowszym materiale wideo, który towarzyszy zapowiedzi gry na PS4.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Czyżbym wracał do dawnych nawyków opisywania poprzedniego miesiąca w połowie aktualnego? Jednorazowo, z uwagi na przygotowania ślubne, które idą nie po mojej myśli. Ten...

Recenzje

ALTDEUS: Beyond Chronos to sequel udanego Tokyo Chronos, który podobnie, jak poprzednik, wykorzystuje wirtualną rzeczywistość, by opowiedzieć angażujący scenariusz.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Recenzje

Bogini i wirtualne idolki wyruszają na ratunek Virtualandi. Sprawdzamy nowy jRPG od Compile Heart.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.