Connect with us

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Limitowana edycja PS4 Pro na premierę Death Stranding

Sony ujawniło limitowaną wersję konsoli PlayStation 4 Pro w zestawie z grą Death Stranding oraz równie limitowanym kontrolerem DualShock 4.

Jeśli odkładaliście kupno PlayStation 4 Pro, to informacja podana przez Sony w trakcie State of Play może was ucieszyć. Dopakowana wersja PS4 pojawi się w limitowanej wersji razem z premierą Death Stranding.

Tytuł, za którym stoi Kojima Productions w sprzedaży pojawi się już 8 listopada. Razem ze specjalnym wydaniem gry oraz edycją kolekcjonerską, dostępna będzie także limitowana wersja białej konsoli PlayStation 4 Pro ze specjalny kontrolerem DualShock 4.

Jak widzicie, front zdobić będzie tytuł gry, a całość utrzymana jest w biało-czarnej kolorystyce, z odciskami dłoni na górnej części obudowy. Przeźroczysty pad w żółtej kolorystyce nawiązuje do pojemnika, w którym bohater gry nosi płód.

Specjalne wydanie PS4 Pro (wersja 1 TB) dostępne będzie w wybranych sklepach. Jeszcze nie wiemy, czy zestaw kupimy w Polsce. Siłą rzeczy, z tego samego powodu nie znamy oficjalnej ceny urządzenia na nasz rynek.

O autorze

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na PS4, choć posiadam też mocnego PC-ta, 3DS-a i Switcha.

Kliknij, by skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Moja niewytłumaczalna słabość do gier średnich pcha mnie czasami w rejony, których normalnie bym nie planował eksplorować. Onee Chanbara Origins jest drugim kontaktem z...

Recenzje

Shadow Warrior 2 jest idealnym przykładem, że lepsze jest wrogiem dobrego i ślepa pogoń za panującymi w momencie procesu tworzenia gry trendami nie zawsze...

Recenzje

Bounty Battle jest kolejnym przykładem, że do stworzenia dobrej gry nie wystarczy skopiować czyjegoś sprawdzonego pomysłu. Poza Brawhallą i PlayStation All-Stars Battle Royale żaden...

Recenzje

Grzebanie w cyfrowej bibliotece gier kupionych za grosze w różnorakich promocjach pozwala wyciągnąć tytuły, o których zakupie dawno zapomniałem. Konsolowa wersja The Incredible Adventures...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.

%d bloggers like this: