Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Limitowana edycja PS4 Pro na premierę Death Stranding

Sony ujawniło limitowaną wersję konsoli PlayStation 4 Pro w zestawie z grą Death Stranding oraz równie limitowanym kontrolerem DualShock 4.

Jeśli odkładaliście kupno PlayStation 4 Pro, to informacja podana przez Sony w trakcie State of Play może was ucieszyć. Dopakowana wersja PS4 pojawi się w limitowanej wersji razem z premierą Death Stranding.

Tytuł, za którym stoi Kojima Productions w sprzedaży pojawi się już 8 listopada. Razem ze specjalnym wydaniem gry oraz edycją kolekcjonerską, dostępna będzie także limitowana wersja białej konsoli PlayStation 4 Pro ze specjalny kontrolerem DualShock 4.

Jak widzicie, front zdobić będzie tytuł gry, a całość utrzymana jest w biało-czarnej kolorystyce, z odciskami dłoni na górnej części obudowy. Przeźroczysty pad w żółtej kolorystyce nawiązuje do pojemnika, w którym bohater gry nosi płód.

Specjalne wydanie PS4 Pro (wersja 1 TB) dostępne będzie w wybranych sklepach. Jeszcze nie wiemy, czy zestaw kupimy w Polsce. Siłą rzeczy, z tego samego powodu nie znamy oficjalnej ceny urządzenia na nasz rynek.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.