Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Life is Strange 2 – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Kolekcjonerskie wydania Life is Strange 2 zostało potwierdzone wraz z wersją pudełkową gry. Jaką zawartość przygotowało studio Dontnod i Square Enix?

Square Enix i Dontnod długo kazali sobie czekać na potwierdzenie pudełkowego wydania Life is Strange 2. Jako że jesteśmy coraz bliżej wydania ostatniego odcinka tej produkcji, to nie powinno dziwić, że zapowiedziano pudełkową wersję gry wraz z wydaniem kolekcjonerskim.

Edycja kolekcjonerska Life is Strange 2 dostępna będzie wyłącznie w sklepie Square Enix, gdzie wyceniono ją na €69,99, co w przeliczeniu daje nam około 300 złotych. Sklep Square oferuje darmową wysyłkę, więc nie zapłacimy nic więcej.

Jak wygląda zawartość tego wydania?

  • Kompletna gra Life is Strange 2
    • Epizod 5 dostępny będzie w formie kodu
  • Dodatkowa gra: The Awesome Adventures of Captain Spirit
  • Naszywki Arcadia Bay w grze
  • Ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Jonathana Moraliego na winylu
  • Artbook z twardą okładką (32 strony)
  • Figurki Seana i Daniela
  • Kolekcjonerskie pudło

Life is Strange 2 Collector's Edition

Kolekcjonerskie wydanie ograniczone jest do jednego rzutu, więc gdy te się wyprzeda w sklepie, nie będziemy mieli już okazji go kupić. Pozostali będą musieli zadowolić się zwykłym wydaniem pudełkowym, które wyceniono na €39,99.

Premiera kolekcjonerki i pudełkowej wersji gry już 3 grudnia.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Czyżbym wracał do dawnych nawyków opisywania poprzedniego miesiąca w połowie aktualnego? Jednorazowo, z uwagi na przygotowania ślubne, które idą nie po mojej myśli. Ten...

Gry

Biegnący przed siebie wojak napotyka dwa pająki. Krótka walki i biegnie dalej, zostawiając zapadające się w podłoże zwłoki. Nie wie, ile czasu temu poświęcił....

Recenzje

ALTDEUS: Beyond Chronos to sequel udanego Tokyo Chronos, który podobnie, jak poprzednik, wykorzystuje wirtualną rzeczywistość, by opowiedzieć angażujący scenariusz.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.