Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

LA-MULANA 1 & 2 – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Jak wygląda zawartość wydania LA-MULANA 1 & 2 Hidden Treasures Edition, które pojawi się na PS4, Xboksie One i Switchu w 2020 roku?

Jakiś czas temu potwierdzono plany wydania obu odsłon La-Mulana na konsolach stacjonarnych. Dzisiaj NIS America ujawniło nam zawartość wydania kolekcjonerskiego – LA-MULANA 1 & 2 Hidden Treasures Edition – które trafi na PS4 Xboksa One oraz Switcha w 2020 roku.

Jak wygląda zawartość tego wydania?

  • LA-MULANA 1 & 2 w wersji na PS4/Xbox One/Switch
  • Artbook Hidden Treasures The Tomb of LA-MULANA
  • Ścieżka dźwiękowa LA-MULANA 1 & 2 Archaelogical Anthems na 2 CD
  • Puzzle Siesta in the Ruins Jigsaw
  • Kolekcjonerskie pudło

LA-MULANA 1 & 2 Hidden Treasures Edition

Edycję kolekcjonerską wyceniono na $59,99. Aktualnie można ją zamówić jedynie w amerykańskim sklepie NIS America (nie wysyłają do Europy). Jednak w ciągu kilku dni wydanie powinno pojawić się także w sklepie europejskim.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.