Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Koralowy Nintendo Switch Lite pod koniec kwietnia w Europie

Nintendo nieco podciągnęło się ostatnimi czasy jeśli chodzi o limitowane wersje konsol Nintendo Switch. Nie tak w sprzedaży pojawiła się specjalna wersja konsoli przygotowana na premierę nowej odsłony serii Animal Crossing, a już za nieco ponad miesiąc do Polski trafi nowy kolor Nintendo Switch Lite. Mowa tutaj o kolorze nazwanym po prostu Coral, czyli koralowym. Nintendo wcześniej zapowiedziało jego dostępność w Japonii i USA (od 4 marca). Europie przyszło czekać dłużej.

Nintendo Switch Lite w koralowym kolorze (dobrze, że nie dla królowej Karoliny…) pojawi się w Europie, a co za tym idzie w Polsce, 24 kwietnia tego roku. Tym samym w sprzedaży dostępne będą cztery wersje kolorystyczne – koralowa, szara, żółta i turkusowa. Która z nich wypada w waszym odczuciu najlepiej?

Oczywiście cena nowej wersji kolorystycznej nie będzie odbiegała od sugerowanej ceny detalicznej, którą ustalono na poziomie 999 złotych.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Niszczyciel rodzin i przyjaźni ubrany w fartuch szefa kuchni trafił na Switcha.

Recenzje

Nie taki znów oczywisty symulator siedzenia.

Recenzje

Prawie jak Super Mario. No właśnie, prawie...

Recenzje

Niszczyciel przyjaźni. Morderca związków. Dodatek do Tool Up! w pełnej krasie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.