Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Konami zapowiada UEFA EURO 2020 w eFootball PES 2020

Konami ogłosiło dzisiaj plany wydania darmowej aktualizacji do eFootball PES 2020, która doda w pełni licencjonowany turniej UEFA EURO 2020. Japońska produkcja będzie oficjalnym produktem związanym z europejskim turniejem. Aktualizacja będzie darmowa i pojawi się już 30 kwietnia na PS4, Xboksie One oraz na PC-tach. Jednocześnie do sklepów trafi nowe wydanie gry eFootball PES 2020 ze zmienioną okładką.

Co wniesie do gry aktualizacja, poza oczywiście samym turniejem? Dwa nowe stadiony – kultowe Wembley oraz Stadion Sankt Petersburski. Do tego zaktualizowane składy reprezentacji oraz stroje, w których zespoły będą rozgrywały spotkania na turnieju. Konami zaznacza, że nie wszystko dostępne będzie od 30 kwietnia. W późniejszych aktualizacjach dodane zostaną:

  • Oficjalna piłka meczowa UEFA EURO 2020 będzie dostępna na starcie 30 kwietnia, a finałowy mecz zostanie dodany pod koniec czerwca.
  • Podczas całego turnieju w myClub pojawią się specjalni zawodnicy UEFA EURO 2020.
  • Przez cały czas trwania turnieju odbędą się Dni Meczowe UEFA EURO 2020, podczas których użytkownicy wybierają kraj, który będą reprezentować i konkurować w zawodach online.
  • Oficjalna drużyna turnieju UEFA EURO 2020 zostanie również dopuszczona do użytku w myClub po zakończeniu turnieju.
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.