Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Konami zapowiada UEFA EURO 2020 w eFootball PES 2020

Konami ogłosiło dzisiaj plany wydania darmowej aktualizacji do eFootball PES 2020, która doda w pełni licencjonowany turniej UEFA EURO 2020. Japońska produkcja będzie oficjalnym produktem związanym z europejskim turniejem. Aktualizacja będzie darmowa i pojawi się już 30 kwietnia na PS4, Xboksie One oraz na PC-tach. Jednocześnie do sklepów trafi nowe wydanie gry eFootball PES 2020 ze zmienioną okładką.

Co wniesie do gry aktualizacja, poza oczywiście samym turniejem? Dwa nowe stadiony – kultowe Wembley oraz Stadion Sankt Petersburski. Do tego zaktualizowane składy reprezentacji oraz stroje, w których zespoły będą rozgrywały spotkania na turnieju. Konami zaznacza, że nie wszystko dostępne będzie od 30 kwietnia. W późniejszych aktualizacjach dodane zostaną:

  • Oficjalna piłka meczowa UEFA EURO 2020 będzie dostępna na starcie 30 kwietnia, a finałowy mecz zostanie dodany pod koniec czerwca.
  • Podczas całego turnieju w myClub pojawią się specjalni zawodnicy UEFA EURO 2020.
  • Przez cały czas trwania turnieju odbędą się Dni Meczowe UEFA EURO 2020, podczas których użytkownicy wybierają kraj, który będą reprezentować i konkurować w zawodach online.
  • Oficjalna drużyna turnieju UEFA EURO 2020 zostanie również dopuszczona do użytku w myClub po zakończeniu turnieju.
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.