Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Bez kategorii

Jumanji: The Video Game – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Growy odpowiednik Jumaji, który zmierza na konsole tej generacji, doczekał się kolekcjonerskiego wydania od Limited Run Games. Zerknijmy na jego zawartość.

Limited Run Games kontynuuje swoje niespodzianki. Tym razem kolekcjonerskie wydanie najnowszego wcielenia growego marki Jumanji. Nie jest to co prawda gra oparta o świetny oryginał, raczej o taką sobie kontynuację (reboot?), ale dla kolekcjonerów jakość gry ma mniejsze znaczenie.

Kolekcjonerka Jumanji: The Video Game dostępna jest już w sprzedaży na wszystkich trzech platformach. Cena? $59,99, więc nie aż tak dużo. A zawartość prezentuje się następująco:

  • Gra Jumanji na jedną z platform (PS4/Switch/XOne)
  • Stylizowane na pudełko po grze planszowej opakowanie
  • Ścieżka dźwiękowa
  • Plakat o wymiarach 18″ x 24″
  • Figurki z gry planszowej Jumanji

Jumanji: The Video Game Collector's Edition

Jeśli chcecie sobie takie wydanie zamówić, to możecie zrobić to już teraz przez stronę Limited Run Games, albo klikając bezpośrednio z naszych odnośników.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.