Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Bez kategorii

Jumanji: The Video Game – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Growy odpowiednik Jumaji, który zmierza na konsole tej generacji, doczekał się kolekcjonerskiego wydania od Limited Run Games. Zerknijmy na jego zawartość.

Limited Run Games kontynuuje swoje niespodzianki. Tym razem kolekcjonerskie wydanie najnowszego wcielenia growego marki Jumanji. Nie jest to co prawda gra oparta o świetny oryginał, raczej o taką sobie kontynuację (reboot?), ale dla kolekcjonerów jakość gry ma mniejsze znaczenie.

Kolekcjonerka Jumanji: The Video Game dostępna jest już w sprzedaży na wszystkich trzech platformach. Cena? $59,99, więc nie aż tak dużo. A zawartość prezentuje się następująco:

  • Gra Jumanji na jedną z platform (PS4/Switch/XOne)
  • Stylizowane na pudełko po grze planszowej opakowanie
  • Ścieżka dźwiękowa
  • Plakat o wymiarach 18″ x 24″
  • Figurki z gry planszowej Jumanji

Jumanji: The Video Game Collector's Edition

Jeśli chcecie sobie takie wydanie zamówić, to możecie zrobić to już teraz przez stronę Limited Run Games, albo klikając bezpośrednio z naszych odnośników.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.