Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Japońska Przystań #24 – tygodnik o grach z KKW

Pierwsze tegoroczne premiery już za nami, ale wciąż przybywa nowych zapowiedzi. Jeśli wszystkie premiery dojdą do skutku w wyznaczonych terminach, to przynajmniej do wakacji, nie będzie narzekać na brak „japońskich” tytułów do ogrania. Niestety PlayStation 5 jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale winno się to stać w nadchodzących tygodniach, miejmy nadzieję od razu z ciekawymi grami  z KKW. Miłej lektury, a cenzurze w grach mówimy nie!

Fani oczekujący Final Fantasy VII Remake niespecjalnie cieszą się z przesunięcia daty premiery o miesiąc, aczkolwiek i tak są w lepszej sytuacji niż wielbiciele Cyberpunka 2077 nie musząc czekać do września. Zapraszamy na newsy z dni 12 -18 stycznia.

Pierwsze tegoroczne premiery już za nami, ale wciąż przybywa nowych zapowiedzi. Jeśli wszystkie premiery dojdą do skutku w wyznaczonych terminach, to przynajmniej do wakacji, nie będzie narzekać na brak „japońskich” tytułów do ogrania. Niestety PlayStation 5 jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale winno się to stać w nadchodzących tygodniach, miejmy nadzieję od razu z ciekawymi grami  z KKW. Miłej lektury, a cenzurze w grach mówimy nie!


01. Spanie z głównymi bohaterkami na zwiastunie Sword Art Online: Alicization Lycoris

Sword Art Online: Alicization Lycoris może być jednym z hitów sprzedażowych w nadchodzącym roku, więc Bandai Namco kuje żelazo póki gorące przedstawiając na najnowszym zwiastunie z gry dwie scenki „łóżkowe” z Asuną i Alice. Wspólne spędzenie nocy ma zwiększać zażyłości pomiędzy postaciami.

Tytuł będzie jRPG-em akcji opartym o cykl powieści Rekiego Kawahary oraz anime Sword Art Online: Alicyzacja i ma pojawić się na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra na całym świecie pojawi się 22 maja 2020 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/sword-art-online-alicization-lycoris-asuna-and-alice-co-sleeping-scenes


02. Dwójka bohaterów dostępnych dla pre-orderowców na najnowszym wideo z My Hero One’s Justice 2

Bandai Namco opublikowało kolejny, krótki zwiastun gry My Hero One’s Justice 2, a na nim przedstawiono m.in. kolejnych grywalnych bohaterów: Izuku Midoriya Full Cowling 100% oraz Kai Chisaki Ver. 2. Poniżej ostre starcie pomiędzy nimi.

Obie postacie będą początkowo dostępne jedynie dla osób składających pre-ordery. My Hero One’s Justice 2 to bijatyka oparta o anime My Hero Academia, gdzie gracze tworzą trzyosobowe drużyny i walczą pomiędzy sobą. Do wyboru będzie spora obsada znana z serialu. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC, a zachodnią premierę wyznaczono na 13 marca 2020 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/my-hero-ones-justice-2-izuku-midoriya-full-cowling-100-vs-kai-chisaki-ver-2-gameplay


03. Chińska „Zelda” – Genshin Impact także na Nintendo Switch. Zwiastuny

Genshin Impact to chińskie RPG akcji, nieco zbliżone do „Zeldy” tak bardzo, że aż wywołało wściekłość tejże fanów na imprezie ChinaJoy 2019. W każdym razie twórcy ogłosili, iż gra zmierza również na Nintendo Switch i opublikowali dwa zwiastuny. Gra była wcześniej planowana na wiosnę tego roku, ale obecnie nie posiada daty premiery.

Za grą stoi chińskie studio Mihoyo, gdzie akcja toczy się w otwartym świecie zwanym Teyvat oferując graczom ogromne obszary do zwiedzenia i mnóstwo postaci do zwerbowania. Jak to zwykle bywa w chińskich RPG chodzi o poszukiwanie magicznych relikwii, danych ludzkości przez bogów, a które zostały sprzeniewierzone przez chciwość i niegodziwość człowieka. Produkcja powstaje również na PC, PlayStation 4 i smartfony.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/genshin-impact-adds-switch-version-of-the-land-amidst-monoliths-area-trailer


04. Phym z własną przeszłością wraz z nowym updatem dla God Eater 3

Zgodnie z przewidywaniami God Eater 3 szumu wielkiego nie narobiło, ale pewne grono wielbicieli jakoś zdobyło. Bandai Namco wypuściło właśnie kolejny update z serii Traversing the Past oferując nam historię stale towarzyszącej głównemu bohaterowi dziewczynki imieniem Phym.

Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/god-eater-3-traversing-the-past-episode-phym-trailer


05. Premiera Final Fantasy VII Remake jednak z opóźnieniem

W sumie można się było spodziewać, ale na szczęście opóźnienie premiery Final Fantasy VII Remake nie będzie specjalnie duże. Zamiast w marcu grę otrzymamy miesiąc później, a dokładnie 10 kwietnia. Przesunięcie premiery ma związek z ostatecznymi szlifami, których tytuł ponoć wymaga.

Final Fantasy VII Remake na chwilę obecną oficjalnie zmierza jedynie na PlayStation 4. Według zapowiedzi demo pojawi się dopiero w okolicach premiery gry.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/final-fantasy-vii-remake-delayed-to-april-10

Strony: 1 2 3 4

Autor

Jestem miłośnikiem gier jRPG i strategii, kolekcjonuje też figurki. Recenzuje gry od ponad dekady na różnych portalach i mogę się pochwalić bardzo bogatym warsztatem. Lubię czytać książki o tematyce historycznej oraz interesuje się geopolityką. Mój e-mail kontaktowy to aysnel.astarell@gmail.com

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Gry

Premierze na PS5 towarzyszyć będzie aktualizacja gry do wersji 1.5.

Sprzęt

PlayStation 5 jest z nami od dwóch miesięcy. Po tym czasie można już sobie odpowiedzieć, czy warto było ten sprzęt kupić.

Recenzje

Showbiznes często określa się jako siedlisko diabła, albo przynajmniej przynętę na niego i jak widać, opinia ta jest rozpowszechniona na całym świecie. Również w...

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.