Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Japońska Przystań #24 – tygodnik o grach z KKW

Pierwsze tegoroczne premiery już za nami, ale wciąż przybywa nowych zapowiedzi. Jeśli wszystkie premiery dojdą do skutku w wyznaczonych terminach, to przynajmniej do wakacji, nie będzie narzekać na brak „japońskich” tytułów do ogrania. Niestety PlayStation 5 jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale winno się to stać w nadchodzących tygodniach, miejmy nadzieję od razu z ciekawymi grami  z KKW. Miłej lektury, a cenzurze w grach mówimy nie!

Fani oczekujący Final Fantasy VII Remake niespecjalnie cieszą się z przesunięcia daty premiery o miesiąc, aczkolwiek i tak są w lepszej sytuacji niż wielbiciele Cyberpunka 2077 nie musząc czekać do września. Zapraszamy na newsy z dni 12 -18 stycznia.

Pierwsze tegoroczne premiery już za nami, ale wciąż przybywa nowych zapowiedzi. Jeśli wszystkie premiery dojdą do skutku w wyznaczonych terminach, to przynajmniej do wakacji, nie będzie narzekać na brak „japońskich” tytułów do ogrania. Niestety PlayStation 5 jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale winno się to stać w nadchodzących tygodniach, miejmy nadzieję od razu z ciekawymi grami  z KKW. Miłej lektury, a cenzurze w grach mówimy nie!


01. Spanie z głównymi bohaterkami na zwiastunie Sword Art Online: Alicization Lycoris

Sword Art Online: Alicization Lycoris może być jednym z hitów sprzedażowych w nadchodzącym roku, więc Bandai Namco kuje żelazo póki gorące przedstawiając na najnowszym zwiastunie z gry dwie scenki „łóżkowe” z Asuną i Alice. Wspólne spędzenie nocy ma zwiększać zażyłości pomiędzy postaciami.

Tytuł będzie jRPG-em akcji opartym o cykl powieści Rekiego Kawahary oraz anime Sword Art Online: Alicyzacja i ma pojawić się na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra na całym świecie pojawi się 22 maja 2020 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/sword-art-online-alicization-lycoris-asuna-and-alice-co-sleeping-scenes


02. Dwójka bohaterów dostępnych dla pre-orderowców na najnowszym wideo z My Hero One’s Justice 2

Bandai Namco opublikowało kolejny, krótki zwiastun gry My Hero One’s Justice 2, a na nim przedstawiono m.in. kolejnych grywalnych bohaterów: Izuku Midoriya Full Cowling 100% oraz Kai Chisaki Ver. 2. Poniżej ostre starcie pomiędzy nimi.

Obie postacie będą początkowo dostępne jedynie dla osób składających pre-ordery. My Hero One’s Justice 2 to bijatyka oparta o anime My Hero Academia, gdzie gracze tworzą trzyosobowe drużyny i walczą pomiędzy sobą. Do wyboru będzie spora obsada znana z serialu. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC, a zachodnią premierę wyznaczono na 13 marca 2020 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/my-hero-ones-justice-2-izuku-midoriya-full-cowling-100-vs-kai-chisaki-ver-2-gameplay


03. Chińska „Zelda” – Genshin Impact także na Nintendo Switch. Zwiastuny

Genshin Impact to chińskie RPG akcji, nieco zbliżone do „Zeldy” tak bardzo, że aż wywołało wściekłość tejże fanów na imprezie ChinaJoy 2019. W każdym razie twórcy ogłosili, iż gra zmierza również na Nintendo Switch i opublikowali dwa zwiastuny. Gra była wcześniej planowana na wiosnę tego roku, ale obecnie nie posiada daty premiery.

Za grą stoi chińskie studio Mihoyo, gdzie akcja toczy się w otwartym świecie zwanym Teyvat oferując graczom ogromne obszary do zwiedzenia i mnóstwo postaci do zwerbowania. Jak to zwykle bywa w chińskich RPG chodzi o poszukiwanie magicznych relikwii, danych ludzkości przez bogów, a które zostały sprzeniewierzone przez chciwość i niegodziwość człowieka. Produkcja powstaje również na PC, PlayStation 4 i smartfony.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/genshin-impact-adds-switch-version-of-the-land-amidst-monoliths-area-trailer


04. Phym z własną przeszłością wraz z nowym updatem dla God Eater 3

Zgodnie z przewidywaniami God Eater 3 szumu wielkiego nie narobiło, ale pewne grono wielbicieli jakoś zdobyło. Bandai Namco wypuściło właśnie kolejny update z serii Traversing the Past oferując nam historię stale towarzyszącej głównemu bohaterowi dziewczynki imieniem Phym.

Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/god-eater-3-traversing-the-past-episode-phym-trailer


05. Premiera Final Fantasy VII Remake jednak z opóźnieniem

W sumie można się było spodziewać, ale na szczęście opóźnienie premiery Final Fantasy VII Remake nie będzie specjalnie duże. Zamiast w marcu grę otrzymamy miesiąc później, a dokładnie 10 kwietnia. Przesunięcie premiery ma związek z ostatecznymi szlifami, których tytuł ponoć wymaga.

Final Fantasy VII Remake na chwilę obecną oficjalnie zmierza jedynie na PlayStation 4. Według zapowiedzi demo pojawi się dopiero w okolicach premiery gry.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/final-fantasy-vii-remake-delayed-to-april-10

Strony: 1 2 3 4

Autor

Jestem miłośnikiem gier jRPG i strategii, kolekcjonuje też figurki. Recenzuje gry od ponad dekady na różnych portalach i mogę się pochwalić bardzo bogatym warsztatem. Lubię czytać książki o tematyce historycznej oraz interesuje się geopolityką. Mój e-mail kontaktowy to aysnel.astarell@gmail.com

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Sprzęt

PlayStation 5 jest z nami od dwóch miesięcy. Po tym czasie można już sobie odpowiedzieć, czy warto było ten sprzęt kupić.

Recenzje

Showbiznes często określa się jako siedlisko diabła, albo przynajmniej przynętę na niego i jak widać, opinia ta jest rozpowszechniona na całym świecie. Również w...

Gry

Dzisiaj mamy stulecie Bitwy Warszawskiej oraz nowy numer Przystani, nie żeby ranga obu tych wydarzeń była jednakowa, ale skoro media mówią, że dzięki temu...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.