Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gry

Japońska Przystań #24 – tygodnik o grach z KKW

Pierwsze tegoroczne premiery już za nami, ale wciąż przybywa nowych zapowiedzi. Jeśli wszystkie premiery dojdą do skutku w wyznaczonych terminach, to przynajmniej do wakacji, nie będzie narzekać na brak „japońskich” tytułów do ogrania. Niestety PlayStation 5 jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale winno się to stać w nadchodzących tygodniach, miejmy nadzieję od razu z ciekawymi grami  z KKW. Miłej lektury, a cenzurze w grach mówimy nie!

Prev1 of 4
Use your ← → (arrow) keys to browse

Fani oczekujący Final Fantasy VII Remake niespecjalnie cieszą się z przesunięcia daty premiery o miesiąc, aczkolwiek i tak są w lepszej sytuacji niż wielbiciele Cyberpunka 2077 nie musząc czekać do września. Zapraszamy na newsy z dni 12 -18 stycznia.

Pierwsze tegoroczne premiery już za nami, ale wciąż przybywa nowych zapowiedzi. Jeśli wszystkie premiery dojdą do skutku w wyznaczonych terminach, to przynajmniej do wakacji, nie będzie narzekać na brak „japońskich” tytułów do ogrania. Niestety PlayStation 5 jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale winno się to stać w nadchodzących tygodniach, miejmy nadzieję od razu z ciekawymi grami  z KKW. Miłej lektury, a cenzurze w grach mówimy nie!


01. Spanie z głównymi bohaterkami na zwiastunie Sword Art Online: Alicization Lycoris

Sword Art Online: Alicization Lycoris może być jednym z hitów sprzedażowych w nadchodzącym roku, więc Bandai Namco kuje żelazo póki gorące przedstawiając na najnowszym zwiastunie z gry dwie scenki „łóżkowe” z Asuną i Alice. Wspólne spędzenie nocy ma zwiększać zażyłości pomiędzy postaciami.

Tytuł będzie jRPG-em akcji opartym o cykl powieści Rekiego Kawahary oraz anime Sword Art Online: Alicyzacja i ma pojawić się na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra na całym świecie pojawi się 22 maja 2020 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/sword-art-online-alicization-lycoris-asuna-and-alice-co-sleeping-scenes


02. Dwójka bohaterów dostępnych dla pre-orderowców na najnowszym wideo z My Hero One’s Justice 2

Bandai Namco opublikowało kolejny, krótki zwiastun gry My Hero One’s Justice 2, a na nim przedstawiono m.in. kolejnych grywalnych bohaterów: Izuku Midoriya Full Cowling 100% oraz Kai Chisaki Ver. 2. Poniżej ostre starcie pomiędzy nimi.

Obie postacie będą początkowo dostępne jedynie dla osób składających pre-ordery. My Hero One’s Justice 2 to bijatyka oparta o anime My Hero Academia, gdzie gracze tworzą trzyosobowe drużyny i walczą pomiędzy sobą. Do wyboru będzie spora obsada znana z serialu. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC, a zachodnią premierę wyznaczono na 13 marca 2020 roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/my-hero-ones-justice-2-izuku-midoriya-full-cowling-100-vs-kai-chisaki-ver-2-gameplay


03. Chińska „Zelda” – Genshin Impact także na Nintendo Switch. Zwiastuny

Genshin Impact to chińskie RPG akcji, nieco zbliżone do „Zeldy” tak bardzo, że aż wywołało wściekłość tejże fanów na imprezie ChinaJoy 2019. W każdym razie twórcy ogłosili, iż gra zmierza również na Nintendo Switch i opublikowali dwa zwiastuny. Gra była wcześniej planowana na wiosnę tego roku, ale obecnie nie posiada daty premiery.

Za grą stoi chińskie studio Mihoyo, gdzie akcja toczy się w otwartym świecie zwanym Teyvat oferując graczom ogromne obszary do zwiedzenia i mnóstwo postaci do zwerbowania. Jak to zwykle bywa w chińskich RPG chodzi o poszukiwanie magicznych relikwii, danych ludzkości przez bogów, a które zostały sprzeniewierzone przez chciwość i niegodziwość człowieka. Produkcja powstaje również na PC, PlayStation 4 i smartfony.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/genshin-impact-adds-switch-version-of-the-land-amidst-monoliths-area-trailer


04. Phym z własną przeszłością wraz z nowym updatem dla God Eater 3

Zgodnie z przewidywaniami God Eater 3 szumu wielkiego nie narobiło, ale pewne grono wielbicieli jakoś zdobyło. Bandai Namco wypuściło właśnie kolejny update z serii Traversing the Past oferując nam historię stale towarzyszącej głównemu bohaterowi dziewczynki imieniem Phym.

Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/god-eater-3-traversing-the-past-episode-phym-trailer


05. Premiera Final Fantasy VII Remake jednak z opóźnieniem

W sumie można się było spodziewać, ale na szczęście opóźnienie premiery Final Fantasy VII Remake nie będzie specjalnie duże. Zamiast w marcu grę otrzymamy miesiąc później, a dokładnie 10 kwietnia. Przesunięcie premiery ma związek z ostatecznymi szlifami, których tytuł ponoć wymaga.

Final Fantasy VII Remake na chwilę obecną oficjalnie zmierza jedynie na PlayStation 4. Według zapowiedzi demo pojawi się dopiero w okolicach premiery gry.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/01/final-fantasy-vii-remake-delayed-to-april-10

Prev1 of 4
Use your ← → (arrow) keys to browse

Written By

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Warto także przeczytać

Gry

Koronowirusowe szaleństwo wciąż się rozkręca, a ogólnopolska kwarantanna z wielu powodów zresztą nie bardzo skutkuje, tak jakbyśmy tego chcieli. Tak już jest, gdy się...

Recenzje

Szkoła nigdzie na świecie nie jest chyba miejscem, które nastolatkowie kochaliby ze szczerego serca. Czy jednak mogą nadejść takie czasy, że brak możliwości kontynuowania...

Wiadomości

Ten tydzień, podobnie jak poprzedni, obfituje w różnorodne premiery. Fani kosmicznych przygód zaliczyć mogą Moons of Madness, miłośnicy czytanek w wampirzych klimatach dostają Vampire:...

Gry

A jednak stało się, szalejący koronawirus zmusza ludzi  w  Polsce do zostawania w domach, w oczekiwaniu więc na poprawę sytuacji warto przeczytać, co w...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.

%d bloggers like this: