Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Japońska Przystań #04 – tygodnik o grach z KKW

Pomimo półmetka wakacji Japonia nie pogrąża się w lenistwie. Kolejna porcja świeżutkich newsów właśnie wjechała na stół.

Sezon urlopowy. Część ma to szczęście że wypoczywa, wkurzając tą drugą, która o wolnym w lecie nie ma co marzyć.  No, ale ktoś pracować musi, by ktoś inny mógł się wylegiwać. Czy urlop spędzony z konsolą/komputerem można uznać za normalny, korzystny dla zdrowia  psychicznego odpoczynek? Niestety w Polsce nie bardzo są szanse na akceptację czegoś takiego, zwykle wywołuje śmiech, zdumienie oraz pytania typu „po co brać urlop, by spędzić go na nic nierobieniu?”.  Szkoda że oddawanie się kontrolowanemu lenistwu jest uważane za naganne, ale każdy przecież ma prawo od czasu do czasu poleżeć tyłkiem do góry, a nie szukać sobie na siłę jakiejś pracy.

Skoro jest już po pierwszym sierpnia, można by rzecz kilka słów o Powstaniu Warszawskim. Nie rozumiem skąd w naszym narodzie chęć celebrowania klęsk, do który zresztą doprowadzaliśmy naszą głupotą polityczną. Nie przyniosło ono żadnych zysków, a tylko nasza stolica legła w gruzach, a 200 000 ludzi poszło do piachu. Opinia światowa tak jak wtedy tak i dzisiaj uznaje to za skrajną nieodpowiedzialność eufemistycznie rzecz ujmując, a my traktujemy to jako coś wielkiego. Nie deprecjonuje bohaterstwa szeregowych bohaterów Armii Krajowej, ale ci którzy ponoszą winę za wybuch powstania powinni trafić pod sąd wojenny, za podjecie walki bez szans na zwycięstwo. W sumie dlaczego o tym pisze? Ponieważ od jakiegoś powstaje gra o Powstaniu, dzięki której będziemy chcieli przekazać światu nasze racje, jakby go to cokolwiek obchodziło.

Wracając do newsów. Wiadomości za okres 28 lipca – 03 sierpnia znów obracają się wokół tematu gier eksploatujących markę Dragon Ball. Jest też trochę visual-novelek, oraz dwa ciekawe tytuły indie.  Miłej lektury.

Źródło obrazka: https://www.deviantart.com/hetaliasse/art/Poland-X-Germany-1944-188782979


01. Kolejna metroidvania w klimatach Touhou Project dla Switcha

Uniwersum Touhou Project u nas raczej nieznane, często stanowi kanwę wielu gier. Tym razem Nintendo Switch dostanie metroidvanię Touhou Luna Nights od Studio Ladybug jeszcze w tym roku. Pierwotna wersja pojawiła się na PC w lutym i do tego czasu sprzedano ponad 100 000 kopi. Poniżej live-stream z kawałkiem gameplayu.

https://www.youtube.com/watch?v=W2u4Xc9gwks

Retro-2D produkcja bierze na tapetę postać Sakuyi Izayoyi, która przez swoją panią – wampirzycę Remilię Scarlet zostaje przypadkiem wysłana do równoległego świata. Jednym z ciekawych elementów gry jest opcja zatrzymywania czasu pozwalająca wykonać złożone ataki i akrobacje.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/touhou-luna-nights-coming-to-switch-in-2019


02. Wystrzałowe dziewczyny od twórcy Senran Kagura. Co ze scenkami rozbieranymi?

Kenichiro Takaki twórca serii Senran Kagura wraz z Marvelous, Kadokawą oraz Egg Firm pracuje już od półtora roku nad nowym tytułem – Kandagawa Jet Girls. Poniżej pierwszy obrazek.

Jak Takaki napisał, tytuł, opowiadał będzie o dziewczynach, które poświęciły swoją młodość wyścigom pojazdów z silnikiem odrzutowych. Niestety pomimo pewnej dozy erotyki zabraknie jednak widoków rozdzieranych ubrań i golizny. Wraz grą, łączącą w sobie elementy wyścigowe i strzelankowe, powstanie również anime. Z dostępnych informacji wynika, że platformą docelową będzie PlayStation 4, co tłumaczyłoby zapędy cenzorskie dewelopera. Pojawił się również zwiastun, ale dotyczy on wersji anime.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/marvelous-kadokawa-egg-firm-and-kenichiro-takaki-announce-kandagawa-jet-girls

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/kandagawa-jet-girls-unveiled-as-ps4-game-and-tv-anime


03. Dziewięć minut możliwości robotów bojowych z SD Gundam G Generation Cross Rays

O Gundamach napisano już tyle, ze chyba tylko najwięksi specjaliści potrafią się w temacie swobodnie rozeznać. Dzisiaj powiemy znów o grze SD Gundam G Generation Cross Rays, a dokładniej to przedstawimy materiał wideo. Podczas imprezy Animation-Comic-Game Hong Kong 2019 odbył się pokaz w trakcie którego zaprezentowano 9 minut animacji walk, przy okazji przedstawiając część maszyn dostępnym w grze. Do obejrzenia poniżej (23:34 do 34:01).

https://www.youtube.com/watch?v=LuO0a1sG7Eg

Wersja japońska i azjatycka gry będzie miała premierę 28 listopada na platformach PS4, Switch i PC. Azjatycka edycja ma zawierać angielskie napisy (pewnie jak zwykle w wersji miejscowego pidżynu).

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/sd-gundam-g-generation-cross-rays-acghk-2019-gameplay


04. Monster Hunter World: Iceborne – materiał wideo z polowania na potwory

Szóstego września do sprzedaży trafi rozszerzenie sporego hitu sprzed roku Monster Hunter World, czyli Iceborne. Jeśli jednak komuś się śpieszy może obejrzeć sobie materiał wideo z imprezy Animation-Comic-Game Hong Kong 2019, podczas której pokazano migawki z dodatku między innymi łowy na nowego potwora nazwanego Glavenusem.

Rozszerzenie pojawi się na platformach Xbox One i PlayStation 4, a zimą również na PC.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/monster-hunter-world-iceborne-expansion-glavenus-acghk-2019-gameplay


05. Yo-Kai Watch 1 już oficjalnie zapowiedziany na Nintendo Switch. Pierwsze obrazki

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o zapowiedzi wirtualnej youtuberki Reto odnośnie Yo-Kai Watch 1 przygotowywanego dla Nintendo Switch. Level-5 wreszcie potwierdziło tą informację podając nawet datę japońskiej premiery – 10 października w wersji pudełkowej i cyfrowej. Cena ma wynieść 4980 jen (~180 zł).

Po raz pierwszy pokemonopodobne Yokai Watch pojawiło się na Nintendo 3DS w 2013 roku. Nowa wersja przyniesie grafikę w wyższej rozdzielczości oraz kompatybilność z Yo-Kai Arts oraz zabawkami DX Yo-Seiken. W źródle newsa pierwsze obrazki z gry.

Źródło: https://gematsu.com/gallery/yo-kai-watch-1-for-nintendo-switch/july-28-2019/


06. Janemba zasili dostępnych wojowników w Dragon Ball FighterZ

Wydana w zeszłym roku klasyczna bijatyka 2D Dragon Ball FighterZ z bohaterami serii Dragon Ball, doczeka się 8 sierpnia nowego wojownika. Będzie to przybyły z samego piekła Janemba, a przynajmniej taka informacja wyciekła na stronie Nintendo U.K.

PS. Pojawił się właśnie zwiastun z Janembą i wygląda na to, że wbrew wcześniejszym informacjom to jeszcze nie ostatni grywalny bohater, który się pojawi. Następny prawdopodobnie będzie Gogeta.

Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/dragon-ball-fighterz-dlc-character-janemba-announcement-leaked

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/dragon-ball-fighterz-dlc-character-janemba-launches-august-8-gogeta-ssgss-coming-soon


07. Po wielu perypetiach novelka YU-NO wreszcie zadebiutuje w Europie.

YU-NO: A Girl Who Chants Love at the Bound of this World to odnowiona wersja visual-novelki wydanej jeszcze pod koniec minionego wieku. Z wydaniem remake’u też były problemy ostatecznie wylądował on na PS Vicie tylko w Japonii w 2017 roku. Zachodnia edycja wciąż była opóźniana, ale wszelkie znaki na ziemi i niebie mówią, że gra pojawi się wreszcie w Europie już 4 października. Platformy docelowe to PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC, aczkolwiek na Steam premierę zapowiedziano na kilka dni wcześniej. Wydawcą jest Spike Chunsoft.

YU-NO to gra visual novel/eroge o młodzieńcu imieniem Takuya Arima, który poszukując zaginionego ojca podróżuje poprzez różne alternatywne światy. Wszystkie łączy postać nagiej dziewczyny. Przejście fabuły ma zająć ponad 40 godzin.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/yu-no-a-girl-who-chants-love-at-the-bound-of-this-world-launches-october-4-in-europe


08. Valvatorez dokazuje na poświęconym mu zwiastunie Disgaea 4 Complete+

Niedługo do sprzedaży trafi odnowiona wersja czwartej Disgaei, klasyka, który teraz będzie nosił nazwę Disgaea 4 Complete+. Czy warto powrócić do świata Netherworld’u? O tym opowie nam zwiastun Valvatorez for Overlord, gdzie Valvatorez wprowadza nas w arkana piekielnej polityki.

Odnowiona Disgaea 4 pojawi się na PS4 i Switchu, w dniach 29-31 października, zależnie od regionu świata.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/disgaea-4-complete-valvatorez-for-overlord-trailer


09. Materiał wideo z zapiskami dewelopera odpowiedzią na demo Crisis Tale

Crisis Tale to niezależny jRPG w kolorowej, ręcznie rysowanej, oryginalnej oprawie 2D nawiązujący do takich tuz gatunku jak Chrono Trigger, Final Fantasy VI, Valkyrie Profile, a nawet Persona 5 czy Bravely Default. Opowiada o Crisbell Magini Czasu, która wraz drużyną przemierza mroczny, bajkowy świat chcąc go uchronić przed złowieszczą przyszłością. Środkiem do tego celu będą podróże w czasie. Tytuł zaoferuje walki w turach w stylu znanym z Persona 5.

Wydawca Modus Games oraz deweloperzy Dreams Uncorporated oraz SYCK w odpowiedzi na informację zwrotną od graczy odnośnie pecetowego dema oraz prezentacji gry podczas minionych Targów E3 2019, wypuścili właśnie filmowe zapiski dewelopera. Można tam obejrzeć nowy kawałek gameplayu oraz posłuchać odpowiedzi na pytania graczy po wydanym demie.

Gra przeznaczona jest na platformy PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Datę premiery wyznaczono na 2020 rok.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/cris-tales-response-to-demo-feedback-developer-diary


10. Captain Toad: Treasure Tracker wreszcie z obsługą gogli VR

Dla wielbicieli Captain Toad: Treasure Tracker Nintendo ma wreszcie dobre wieści. Gra wreszcie wykorzysta nintendowskie Labo Toy-Con 04: VR Kit pozwalając nam grać w wirtualnej rzeczywistości. Jak to wygląda w praniu, można obejrzeć na poniższym materiale wideo.

Tryb VR przynosi nam update o numerze 1.3.0. Gracze mają do wyboru cztery trasy z menu również dostępnego w 360 stopniach. Tytuł dostępny jest na Nintendo Switch.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/captain-toad-treasure-tracker-for-switch-version-1-3-0-update-now-available-adds-nintendo-labo-toy-con-04-vr-kit-compatibility


11. Sylwetki trzynastu bohaterów z 13 Sentinels: Aegis Rim

13 Sentinels: Aegis Rim to gra od studia VanillaWare będąca połączeniem przygodówki, walki mechów oraz elementów RPG. Fabuła rozgrywa się w mieście zniszczonym przez wielki meteoryt. Pośród tych, przeżyli znalazła się grupa nastolatków mogąca pilotować wielkie mechy tzw. Sentineli i walcząca o przetrwanie ludzkości z zagrożeniem przybyłym z kosmosu. Ujawniono właśnie skład tytułowej trzynastki, w tym kilka śliczniutkich licealistek:

 • Jurrou Kurabe – szesnastoletni licealista uwielbiający filmy. Codzienne życie sprawiało mu dyskomfort dopóki nie znalazł wielkiego robota

 • Megumi Jakushiji – poważna dziewczyna nie ujawniająca swoich uczuć, wychowała się w rodzinie Kurabe, dobrze gotuje

 • Ei Sekigahara – chłopak, który nagle obudził się obok martwej kobiety, uporczywie ścigany przez facetów w czerni

 • Iori Fuyusaka – zwyczajna, radosna licealistka ze średnimi ocenami, ciągle mająca dziwne sny i zakochana w Sekigaharze

 • Keitarou Miura – przewidujący i poważny młodzieniec dbający o swoją siostrę z czapką zakrywającą ranę na czole, gorący patriota

 • Natsuno Minami – żywiołowa i szczera członkini klubu biegaczek, interesuje się również okultyzmem i kosmitami

 • Shuu Amiguchi – wysportowany szkolny playboy łatwo nawiązujący nowe znajomości, często z telewizora słyszy głosy jakiejś dziewczyny

 • Yuki Takamiya– łobuzerka dziewczyna znana w całym mieście, pomimo silnego poczucia sprawiedliwości ciągle skora do walki.

 • Takatoshi Hijiyama – jeszcze licealista, ale już o posturze młodego mężczyzny

 • Tomi Kisaragi – lokalny króliczek, czasem wyszczekana, ale bardzo dowcipna

 • Nenji Ogata – stroświecki łobuziak popisujący się przed swoimi kumplami

 • Ryouko Shinonome – dziewczyna z częściowa utratą pamięci, musi ciągle brać leki z powodu uporczywych bóli głowy i omdleń

 • Renya Gouto – tajemniczy, bystry młodzieniec o zadatkach na lidera całej grupy.

Tytuł w Japonii trafi do sprzedaży 28 listopada na PlayStation 4. Poprzez źródło newsa można obejrzeć nową galerię obrazków.

Źródło: https://gematsu.com/gallery/13-sentinels-aegis-rim/july-30-2019/


12. Maskotka Persona 5 Royal Morgana oraz Goro Akechi na dedykowanych zwiastunach

Na rozbudowaną wersję Persony 5 czekają rzesze fanów ale na razie zadowolić się udostępnianymi przez Atlus zwiastunami poszczególnych bohaterów. Dzisaj wideo przedstawiające niemalże ikonę gry kota Morganę-Monę oraz zwiastun z Goro Akechi. Ponadto dodatkowa galeria obrazków poprzez drugie źródło newsa. Trzecie natomiast zaprowadzi was do drugiego oficjalnego zwiastuna gry oraz kolejnego Morgana Report.

Persona 5 Royal na PS4 swoją japońską premierę będzie miała 31 października, na Zachodzie natomiast pojawi się dopiero w 2020 roku.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/persona-5-royal-morgana-trailer

Źródło: https://gematsu.com/gallery/persona-5-royal/july-31-2019/

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/persona-5-royal-gameplay-second-trailer-goro-akechi-trailer-and-morganas-report-4


13. Wojna Trzech Królestw po raz czternasty na PS4 i PC

Romance of Three Kingdom XIV, to kolejna odsłona słynnej i wieloletniej serii gier strategicznej rozgrywająca się w chińskiej epoce Trzech Walczących Królestw. Koei Tecmo obrazków jeszcze nie pokazało, ale wspomniało już o przebiegu rozgrywki.

 • Walka i zarządzanie mają się wciąż odbywać na jednej mapie, ale złożoność zabawy będzie większa.

 • Wciąż będzie podział na fazę wydawania poleceń i fazę wprowadzania ich w życie.

 • Cała mapa Chin zostanie podzielona na pojedyncze „powiaty” zwane HEX-ami, każde z nich sam w sobie generuje pewien dochód. Przejmujemy je po porstu wysyłając tam wojsko, bez obowiązku zdobywania miast.

 • Atakując wroga można odcinać jego linie zaopatrzenia.

 • Oficerowie mogą ignorować rozkazy gracza oraz podawać swoje pomysły. Każdy z nich nawet najniższy rangą odpowiada realnie dawniej istniejącemu.

 • Oficerów da radę umieszcza w łańcuchu zarządzania, co powala wydawać niedostępne w innych sposób decyzje. Konfiguracja takiego łańcucha zależy od wyznawanej ideologii przez danego władce.

Gra planowana jest na PlayStation 4 i PC, a jej japońska premiera odbędzie się jeszcze tej zimy.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/romance-of-the-three-kingdoms-xiv-announced-for-ps4-pc


14. Super Smash Bros również z updatem. Dragon Quest przybył w odwiedziny

Nintendo wypuściło właśnie update o numerku 4.0.0 dla gry Super Smash Bros. Jedną z najciekawszej zawartości jest grywalna postać „Hero” z Dragon Questa. Poza tym dostajemy dedykowaną mu arenę Yggdrasil’s Altar oraz kilka orkiestralnych muzycznych kawałków. O tym wszystkim opowiada poniższe wideo.

Niestety nowy bohater dostępny jest jedynie dla posiadaczy przepustki sezonowej, bądź rozszerzenia Challenger Pack 2. Z drugiej strony wspomnianą postać można dokupić też osobno.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/super-smash-bros-ultimate-version-4-0-0-update-dlc-character-hero-from-the-dragon-quest-series-launch-today


15. Kulisy powstawania Code Vein. Zapiski deweloperów część 3

Code Vein zwany także animowanym Dark Souls 27 września trafi na nasz rynek i wtedy zobaczymy czy te przechwałki były na wyrost, czy kryło się w w nich ziarno prawdy. W międzyczasie możemy obejrzeć kolejną część zapisków deweloperskich, gdzie twórcy ciekawie rozprawiają o projektowaniu postaci z gry.

Gra przeznaczona jest na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/code-vein-behind-the-scenes-developer-diary-part-three


16. Cycaty pinball z pannami Sakura Wars zawita także na PC

Senran Kagura: Peach Ball już od lipca gości u europejskich posiadaczy Nintendo Switch, a już niedługo tego półnagiego pinballa otrzymają też posiadacze PC. Za tą wersję  jako wydawca odpowiada XSEED, a gra trafi na Steam do sprzedaży już 14 sierpnia.

W wyniku chemicznej działalność Haruki, po wypiciu dziwnego wywaru, jej koleżanki-shinobi zdziczały i zaczęły się zachowywać jak zwierzęta. My przy pomocy tytułowej Peach Ball musimy przywrócić je do zmysłów w trakcie pinballowej zabawy uderzając kulką w różne części ciała.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/senran-kagura-peach-ball-for-pc-launches-august-14


17. Prolog do Daemon X Machina pod postacią animacji

Wydawca Marvelous opublikował właśnie materiał wideo stanowiący wprowadzenie do ich gry Daemon X Machina. Animację trwającą cztery minuty zatytułowaną Order Zero wyprodukowało studio Satelight, a stanowi ona wstęp do wydarzeń gry. Do obejrzenia poniżej.

Tytuł jest futurystyczną grą akcji, gdzie bronimy planety „ubrani” w kombinezon bojowy zwany Arsenal. Premiera gry wyznaczona została na 13 września, a platformą docelową jest Nintendo Switch. Ekwipunek noszony przez bohaterów animacji będzie można zakupić po premierze.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/daemon-x-machina-order-zero-prologue-animation


18. Panny i kawalerowie na obrazkach z Story of Seasons: Friends of Mineral Town

Story of Seasons: Friends of Mineral Town jest częścią cyklu znanego jeszcze z Nintendo 3DS pełnego uprawy roli, hodowli zwierząt, prowadzenia sklepiku itd. Wspomniany tytuł zmierza na Nintendo Switch, a wydawca Marvelous zaprezentował pierwsze obrazki oraz garść informacji o bohaterach:

 • Mary – kocha książki i pisze własną powieść. Pracuje przy bibliotecznym kontuarze i jest bardzo uprzejma wobec gości.

 • Elie – pracowita dziewczyna pracująca w szpitalu. Chce zostać pełnoprawną pielęgniarką.

 • Gray – praktykant kowala często nieuprzejmy, ale z czasem się zmienia.

 • Doctor – lekarz w Mineral Town, bardzo szanowany.

Japońska premiera wyznaczona została na 17 października, a zachodnia nieco później. Nowe obrazki dostępne poprzez źródło newsa.

Źródło: https://gematsu.com/gallery/story-of-seasons-friends-of-mineral-town/july-31-2019/


19. Azur Lane: Croswave jeszcze raz z nowymi jednostkami plus rozgrywka na obrazkach

Tydzień w tydzień ciągle o Azur Lane: Croswave może trochę i nudzić, ale dziewczyny-okręty są naprawdę śliczne i trudno o nich nie pisać. Zacznijmy najpierw od nowych jednostek tym razem doszły: Atlanta, Amazon, Victorious, Norfolk, Prince of Wales, U-81 oraz Lexington.

Ponadto pojawiły się nowe obrazki przedstawiające zasady rozgrywki. Wynika z nich, ze będziemy mieć do czynienia z morską strzelanką akcji zawierającej elementy strategii, podczas której kierujemy jedną z dziewczyn, której towarzyszą dwie przyjaciółki. Ponadto można tam podejrzeć rodzaje „okrętów”, tworzenie flot, wymianę ekwipunku oraz dostępne umiejętności poszczególnych dziewczyn. Do wyboru będą trzy poziomy trudności. Screeny dostępne poprzez źródło newsa.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/azur-lane-crosswave-adds-support-characters-atlanta-amazon-victorious-norfolk-prince-of-wales-u-81-and-lexington-character-systems-detailed


20. Zapowiedziano przygodówkę Broken Delusion. Pierwszy zwiastun

Broken Delusion ma być przygodówką z długą i oryginalną historią. Rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości pozwoli graczom odwiedzić inne światy. Wcielamy się w role licealisty-hackera, który przypadkiem tworzy osobę nie istniejącą realnie w naszym świecie. Gra pozwoli tworzyć własnych wirtualnych bohaterów i wychowywać ich, przy czym słowo „wirtualny” nie ogranicza się stricte do cyfrowej rzeczywistości. Poniżej znajdziecie krótki zwiastun promocyjny.

Grę tworzy chińskie studio Zaijidian, a gra ma mieć azjatycką premierę jeszcze tego roku. Platformy docelowe to PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. Do wyboru głosy i napisy po japońsku bądź w uproszczonym chińskim.

Źródło: https://gematsu.com/2019/07/adventure-game-broken-delusion-announced-for-ps4-switch-and-pc


21. Genshin Impact także dla PS4. Uroczy zwiastun

W czerwcu chińskie studio Mihoyo informowało o zamiarze wydania swojego action-RPG’a z otwartym światem na smartfony oraz PC zatytułowanego Genshin Impact . W trakcie PlayStation ChinaJoy 2019 produkcja była grywalna i nawet pojawił się całkiem milutki i długi zwiastun. Przy okazji zapowiedziano również wersję dla PS4, ale dopiero na 2020 rok. Poza tym jest pierwszy raz, gdy studio współpracuje z Sony.

Jak już wspomniałem akcja toczy się w otwartym świecie zwanym Teyvat oferując graczom ogromne obszary do zwiedzenia i mnóstwo postaci do zwerbowania. Jak to zwykle bywa w chińskich RPG chodzi o poszukiwanie magicznych relikwii, danych ludzkości przez bogów, a które zostały sprzeniewierzone przez chciwość i niegodziwość człowieka. Poprzez źródło newsa można również obejrzeć zwiastuny z zamkniętych beta-testów wersji przenośnej i PC.

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/genshin-impact-coming-to-ps4-in-2020


22. Malutkie dziewczynki z Gun Gun Pixies już pod koniec lata w naszych domach

Gun Gun Pixies to strzelanina z podtekstem erotycznym od Compile Hearts, gdzie malutkie dziewczynki z kosmosu infiltrują żeński akademik, prując z endorfin gdzie popadnie, więc golizny i bielizny nie brakuje. Poniżej znajdziecie dziesięciominutowy zwiastun. Tytuł w Japonii pojawił się w 2017 roku na PlayStation Vita.

PQube zostało zachodnim dystrybutorem i gra trafi w nasze ręce już 6 września. Platformy docelowe to Nintendo Switch i PC. Chętni na nintendowską wersję doczekają się również specjalnego artbooka.

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/gun-gun-pixies-launches-september-6-in-north-america-and-europe


23. Zakończenie tygodnia – zwiastuny SRW 5 oraz Granblue Fantasy: Versus

Obecny tydzień kończymy dwoma materiałami wideo, pierwszy odnośnie Super Robot Wars V, a drugi przybliży nam rozgrywkę w Granblue Fantasy: Versus.

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/super-robot-wars-v-for-switch-and-pc-debut-trailer

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/granblue-fantasy-versus-evo-2019-percival-gameplay


Bo na plaży zawsze fajnie jest 🙂

Autor

Jestem miłośnikiem gier jRPG i strategii, kolekcjonuje też figurki. Recenzuje gry od ponad dekady na różnych portalach i mogę się pochwalić bardzo bogatym warsztatem. Lubię czytać książki o tematyce historycznej oraz interesuje się geopolityką. Mój e-mail kontaktowy to aysnel.astarell@gmail.com

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Sprzęt

PlayStation 5 jest z nami od dwóch miesięcy. Po tym czasie można już sobie odpowiedzieć, czy warto było ten sprzęt kupić.

Recenzje

*Poniższy tekst został napisany przez osobę szczerze pochłoniętą i zafascynowaną wykreowanym światem oraz bohaterami powołanymi do życia. Autor odebrał tytuł wyjątkowo emocjonalnie i po...

Gry

Dzisiaj mamy stulecie Bitwy Warszawskiej oraz nowy numer Przystani, nie żeby ranga obu tych wydarzeń była jednakowa, ale skoro media mówią, że dzięki temu...

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.