Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Jak zdobyć Predatora w Fortnite?

Kultowy Łowca trafił do Fortnite’a. Jak zdobyć Predatora?

Motywem przewodnim 15. sezonu w Fortnite są Łowcy – śmiertelni zabójcy z różnych uniwersów. Do tej pory mogliśmy zdobyć takie sławy jak serialowy Mandalorian, Kratos z God of War czy Michonne i Daryl z The Walking Dead. Tym razem w Sieci od jakiegoś czasu słychać było pogłoski o kolejnym łowcy, przeciwniku Obcego – Predatorze.

Wraz z aktualizacją Fortnite do wersji 15.21 do gry został dodany Predator, a razem z nim cały zestaw elementów kosmetycznych. Już teraz w grze dostępne są trzy zadania Łowcy z Dżungli, za których wykonanie można otrzymać trzy pierwsze elementy z jego motywem. Zadania są dosyć proste i bez problemu można je wykonać podczas jednego meczu.

Kapsułę odnajdziemy w Tajnej Twierdzy, natomiast dwóch z trzech NPC, z którymi trzeba porozmawiać, znajduje się niedaleko tej lokacji. Ostatniego z nich znajdziemy w Skalistych Skarpach.

Część graczy informuje, że wyciekła lista reszty zadań, z których wynika, że po wykonaniu wszystkich zadań otrzymamy skin Predatora.

Z ciekawszych rzeczy warto zwrócić uwagę, że do gry ma również zostać wprowadzony nowy przedmiot wpływający na rozgrywkę, który po znalezieniu go w trakcie meczu daje nam możliwości bycia niewidzialnym przez limitowany czas.

Autor

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Po wielu latach nie bez powodu kultowy shoot 'em up trafia na Nintendo Switch. Swoista wizytówka twórczości weteranów z Cave nie tyle zaskakuje formą,...

Recenzje

Ładne dziewczyny śmigające na stalowych skrzydłach w przestworzach. Warto do nich dołączyć?

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.