Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Jak zdobyć Predatora w Fortnite?

Kultowy Łowca trafił do Fortnite’a. Jak zdobyć Predatora?

Motywem przewodnim 15. sezonu w Fortnite są Łowcy – śmiertelni zabójcy z różnych uniwersów. Do tej pory mogliśmy zdobyć takie sławy jak serialowy Mandalorian, Kratos z God of War czy Michonne i Daryl z The Walking Dead. Tym razem w Sieci od jakiegoś czasu słychać było pogłoski o kolejnym łowcy, przeciwniku Obcego – Predatorze.

Wraz z aktualizacją Fortnite do wersji 15.21 do gry został dodany Predator, a razem z nim cały zestaw elementów kosmetycznych. Już teraz w grze dostępne są trzy zadania Łowcy z Dżungli, za których wykonanie można otrzymać trzy pierwsze elementy z jego motywem. Zadania są dosyć proste i bez problemu można je wykonać podczas jednego meczu.

Kapsułę odnajdziemy w Tajnej Twierdzy, natomiast dwóch z trzech NPC, z którymi trzeba porozmawiać, znajduje się niedaleko tej lokacji. Ostatniego z nich znajdziemy w Skalistych Skarpach.

Część graczy informuje, że wyciekła lista reszty zadań, z których wynika, że po wykonaniu wszystkich zadań otrzymamy skin Predatora.

Z ciekawszych rzeczy warto zwrócić uwagę, że do gry ma również zostać wprowadzony nowy przedmiot wpływający na rozgrywkę, który po znalezieniu go w trakcie meczu daje nam możliwości bycia niewidzialnym przez limitowany czas.

Autor

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.