Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Gry

Jak zdobyć Predatora w Fortnite?

Kultowy Łowca trafił do Fortnite’a. Jak zdobyć Predatora?

Motywem przewodnim 15. sezonu w Fortnite są Łowcy – śmiertelni zabójcy z różnych uniwersów. Do tej pory mogliśmy zdobyć takie sławy jak serialowy Mandalorian, Kratos z God of War czy Michonne i Daryl z The Walking Dead. Tym razem w Sieci od jakiegoś czasu słychać było pogłoski o kolejnym łowcy, przeciwniku Obcego – Predatorze.

Wraz z aktualizacją Fortnite do wersji 15.21 do gry został dodany Predator, a razem z nim cały zestaw elementów kosmetycznych. Już teraz w grze dostępne są trzy zadania Łowcy z Dżungli, za których wykonanie można otrzymać trzy pierwsze elementy z jego motywem. Zadania są dosyć proste i bez problemu można je wykonać podczas jednego meczu.

Kapsułę odnajdziemy w Tajnej Twierdzy, natomiast dwóch z trzech NPC, z którymi trzeba porozmawiać, znajduje się niedaleko tej lokacji. Ostatniego z nich znajdziemy w Skalistych Skarpach.

Część graczy informuje, że wyciekła lista reszty zadań, z których wynika, że po wykonaniu wszystkich zadań otrzymamy skin Predatora.

Z ciekawszych rzeczy warto zwrócić uwagę, że do gry ma również zostać wprowadzony nowy przedmiot wpływający na rozgrywkę, który po znalezieniu go w trakcie meczu daje nam możliwości bycia niewidzialnym przez limitowany czas.

Autor

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto także przeczytać

Recenzje

Dungeon - crawler FPP w stylu fantasy-anime od studia Experience po 10 latach debiutuje na zachodzie.

Mój dziennik growy

Jak to często bywa – nawet nie wiem, kiedy uciekła mi połowa września. Dla wielu to czas powrotu do szkoły, dla mnie kolejny miesiąc,...

Gry

Los Angeles, lata 40. ubiegłego wieku. Późnym wieczorem bary i puby wypełniają się zmęczonymi ludźmi w garniturach. Jazzowa muzyka Billie Holiday czy Louisa Armstronga,...

Gry

Poznajcie (przez chwilę) najlepiej ocenianą grę w historii tej branży.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.