Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Horizon Zero Dawn trafi na PC-ty

Krążące od kilku tygodni plotki zostały oficjalnie potwierdzone. Horizon Zero Dawn trafi jeszcze tego lata na PC-ty za pomocą platformy Steam. Tym samym gra Guerrilla Games dołączy do bardzo wąskiego grona tytułów wydawanych przez Sony na inne sprzęty do grania. W tym przypadku jest to zdecydowanie największy (po Death Stranding) tytuł, który pojawi się także na PC. Co ciekawe, informację potwierdził rządzący od niedawna SCE World Wide Studios, były szef Guerrilla Games – Hermen Hulst.

Horizon Zero Dawn Complete Edition dostępny będzie na Steamie tego lata. Niestety, nie ujawniono nam jeszcze ceny, choć spodziewać powinniśmy się standardowej zakresu 249-259 zł za premierową wersję kompletnego wydania. PC-towe wydanie dostępne będzie od razy z rozszerzeniem The Frozen Wilds, a także zawierać będzie pomniejsze paczki DLC

  • Carja Storm Ranger Outfit and Carja Mighty Bow
  • Carja Trader Pack
  • Banuk Trailblazer Outfit and Banuk Culling Bow
  • Banuk Traveller Pack
  • Nora Keeper Pack

Spodziewać możemy się wsparcia dla rozdzielczości 4K oraz technologii HDR. Być może dodatkowych opcji graficznych względem wersji z PlayStation 4. Jeśli więc chcieliście poznać historię Aloy, a z jakiegoś powodu nie kupiliście konsoli (lub gry na nią), to już za kilka miesięcy będziecie mogli sami sprawdzić, czy zachwyty wokół tego tytułu są uzasadnione.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Czyli długi tekst o tym, jak bardzo lubię The Last of Us Part 2.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Sprzęt

PlayStation 5 jest z nami od dwóch miesięcy. Po tym czasie można już sobie odpowiedzieć, czy warto było ten sprzęt kupić.

Gry

Rozprawka o świetnej serii, jaką bez wątpienia jest Gravity Rush. Inspiracjach, pomysłach i realizacji marzenia Keiichiro Toyamy.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.