Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Hellraid wraca jako DLC do Dying Light

Pamiętacie jeszcze Hellraid? Projekt Techlandu, który skorzystać miał z doświadczenia produkcyjnego Dying Light i oddać nam w ręce pierwszoosobową grę akcji z elementami RPG osadzoną w średniowieczno-fantasy klimacie. Po zapowiedzi o grze zrobiło się cicho i dopiero po latach przyznano, że projekt poszedł do kosza. Wygląda na to, że tak nie do końca.

Wczoraj okazało się, że Hellraid w jakiejś formie przeżyło i trafi tego lata do Dying Light jako sporych rozmiarów DLC, w które zagramy samemu lub w trybie kooperacji. Techland oszczędził nam niestety większości konkretów, ujawniając jedynie, że płatny dodatek rozszerzy grę o katakumby pełne nowych przeciwników, których zgładzimy za pomocą szeregu nowych broni. Nie wiemy, ile przyjdzie zapłacić za Dying Light: Hellraid.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.