Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX — zawartość edycji kolekcjonerskiej

Poznaliśmy zawartość kolekcjonerskiego wydania Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX, za którym stoi ekipa Inti Creates.

Limited Run Games to najpopularniejsza i największa firma zajmująca się wydawaniem gier niezależnych w pudełkowych wersjach. Ich kolejnym owocem współpracy będzie pudełkowe wydanie Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX wraz z edycją kolekcjonerską.

Jej skład ujawniono parę godzin temu i prezentuje się następująco.

  • Gra Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX
  • Przypinka Lola Pod
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie
  • Dwustronny plakat

Zdjęcie

Takie wydanie, razem z wersją standardową, pojawi się wyłącznie na stronie Limited Run Games już 27 sierpnia w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Cenę kolekcjonerki ustalono na poziomie $54,99, a zwykłe wydanie wyceniono na $34,99 + $15 kosztów wysyłki.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.