Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Forgotton Anne – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Forgotton Anne to kolejna gra z portfolio LimitedRunGames, która poza pudełkowym wydaniem doczeka się kolekcjonerskiej wersji.

LimitedRunGames jakiś czas temu zapowiadało pudełkową wersję wyjątkowo udanej gry przygodowej – Forgotton Anne. Dzisiaj ujawniono, że przedpremierowe okienko dla zamówień startuje 14 lutego i otwarte będzie przez dwa tygodnie. Tego samego dnia do sprzedaży trafi limitowany nakład kolekcjonerskiej wersji gry na PS4 i Switcha.

Co dostaniemy w edycji kolekcjonerskiej Forgotton Anne?

  • Gra Forgotton Anne w wersji na PS4 lub Nintendo Switch
  • Kolekcjonerskie pudło
  • Cztery pocztówki
  • Karty do gry
  • Ścieżka dźwiękowa na CD
  • Artbook
  • Zestaw pióra i atramentu

https://i0.wp.com/cdn.shopify.com/s/files/1/0912/7444/files/ForgottenAnne_CE_Switch_1.png?resize=880%2C440&ssl=1

Wszystko to dostaniemy za $84,99 na stronie LimitedRunGames już 14 lutego w dwóch rzutach. Zwykła wersja gry dostępna będzie w formie przedpremierowych zamówień dostępnych w ciągu dwóch tygodni od momentu uruchomienia preorderów.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.