Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Final Fantasy XIV Online Starter Edition za darmo

Miłą niespodziankę przygotowała nam ekipa Square Enix. Jeśli planowaliście się zabrać za Final Fantasy XIV: Online, a odstraszał was wymóg płacenia za grę, to aktualnie możecie pobrać podstawkę gry bez dodatkowych opłat. Final Fantasy XIV Online Starter Edition, w skład którego wchodzi bazowa gra oraz 30 dni darmowego abonamentu jest aktualnie dostępna za darmo. Z promocji możecie skorzystać do 26 maja.

Ktoś zapytać może, czym różni się da wersja, od triala, który dostępny jest non stop. Podstawową różnicą jest brak jakichkolwiek ograniczeń w zdobywanych poziomach. W próbnej wersji możemy grać do 35 poziomu, korzystając ze Starter Packa, możemy bez problemu wbić maksymalny poziom dostępny w podstawowej wersji gry. Oczywiście nie musimy odpalać gry od razu. 30 dni abonamentu liczone jest od pierwszego logowania do gry, więc warto poczekać na aktualizację, która usprawni i przemodeluje wiele zadań z podstawowej wersji.

Darmową wersję gry pobierzecie z tego linku.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.