Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Final Fantasy XIV Online Starter Edition za darmo

Miłą niespodziankę przygotowała nam ekipa Square Enix. Jeśli planowaliście się zabrać za Final Fantasy XIV: Online, a odstraszał was wymóg płacenia za grę, to aktualnie możecie pobrać podstawkę gry bez dodatkowych opłat. Final Fantasy XIV Online Starter Edition, w skład którego wchodzi bazowa gra oraz 30 dni darmowego abonamentu jest aktualnie dostępna za darmo. Z promocji możecie skorzystać do 26 maja.

Ktoś zapytać może, czym różni się da wersja, od triala, który dostępny jest non stop. Podstawową różnicą jest brak jakichkolwiek ograniczeń w zdobywanych poziomach. W próbnej wersji możemy grać do 35 poziomu, korzystając ze Starter Packa, możemy bez problemu wbić maksymalny poziom dostępny w podstawowej wersji gry. Oczywiście nie musimy odpalać gry od razu. 30 dni abonamentu liczone jest od pierwszego logowania do gry, więc warto poczekać na aktualizację, która usprawni i przemodeluje wiele zadań z podstawowej wersji.

Darmową wersję gry pobierzecie z tego linku.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.