Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Final Fantasy XII: The Zodiac Age identyczne na wszystkich platformach

Po wielu długich miesiącach od wydania Final Fantasy XII: The Zodiac Age na Switchu i Xboksie One, Square Enix postanowiło wreszcie wypuścić aktualizację na PS4 i PC, która dodaje do tych wersji obecne na sprzęcie Microsoftu i Nintendo funkcje. Mowa tutaj i znaczących nowościach, których brak mógł niektórym dokuczać – opcji resetowania wybranych klas postaci oraz możliwość tworzenia trzech predefiniowanych zestawów gambitów.

Jak wygląda oficjalna lista zmian?

Wersja 1.08 (PlayStation 4)

  • Dodano opcję zresetowania wybranych klas
  • Rozszerzono system Gambitów o możliwość stworzenia 3 zestawów
  • W sekcji menu Muzyka dodano opcję OST

Wersja 1.0.40 (PC)

  • Dodano opcję zresetowania wybranych klas
  • Rozszerzono system Gambitów o możliwość stworzenia 3 zestawów
  • Usunięto Denuvo

Oczywiście Square nie byłoby sobą, gdyby łatka na PC nie powodowała problemów. Krótko po jej wydaniu okazało się, że usuwa ona ważne pliki gry, przez co niemożliwe było odpalenie Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Na szczęście szybko wypuszczono poprawkę łatki i gra jest normalnie grywalna. Jeśli gracie na PC, to możecie tytuł kupić w promocji za 89,99 zł. Na PS4 Final Fantasy XII: The Zodiac Ag kosztuje aktualnie 104,50 zł.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Gry

Organizowany co kilka miesięcy Festiwal Gier na Steamie (niezależnie od swojej nazwy) pozwala sprawdzić przedpremierowo potężną dawkę gier. Deweloperzy w pocie czoła starają wypuścić...

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.