Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Fahrenheit – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Limited Run Games jakiś czas temu zapowiedziało, że pudełkowej wersji doczeka się Fahrenheit (znane też jako Indigo Prophecy). Kilka godzin temu poinformowano nas, że poza pudełkowym wydaniem doczekamy się także kolekcjonerskiego wydania, które dostępne będzie w limitowanym nakładzie na PlayStation 4. Co znajdziemy w takiej wersji?

  • Gra Fahrenheit (Indigo Prophecy)
  • Steelbook G2
  • Kolekcjonerskie pudło
  • Pocztówki
  • Naklejki
  • Plakat
  • Płyta CD z muzyką

Indigo Prophecy Collector's Edition

Kolekcjonerskie wydanie (wraz ze zwykłym) dostępne będzie w formie przedpremierowego zamówienia już 3 kwietnia na stronie Limited Run Games w cenie $69,99 plus koszty wysyłki.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Recenzje

Dawno, dawno temu, na konsolach zadebiutowało Overcooked! - gra polegająca na obsłudze najbardziej nietypowych restauracji, jakie tylko widziałem. Teraz czas na remonty w Tools...

Gry

Krótki opis, jak korzystając z prostego kodu wbić maksymalny poziom i statystyki w grze.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.