Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Dungeon of the Endless – zawartość edycji kolekcjonerskiej

Dungeon of the Endless od ekipy Amplitude Studios jest kolejnym tytułem, który pojawi się w pudełkowej wersji oraz otrzyma kolekcjonerskie wydanie od Signature Games. Wydawca działający z ramienia Merge Games zapowiedział kilka godzin temu plany wydania tej produkcji. Zwykłą wersję kupimy za €29,98 na PS4 oraz €34,98 na Switcha. Nieco droższa będzie kolekcjonerka, w której znajdziemy:

  • Dungeon of the Endless w wersji PS4 lub Switch
  • Dwie limitowane przypinki
  • Kolekcjonerska pocztówka
  • Numerowany certyfikat
  • Artbook (60  stron)
  • Kolekcjonerskie pudło

Dungeon of the Endless

Ile zapłacimy za kolekcjonerskie wydanie? Na PlayStation 4 będzie to €44,99, a na Switchu €49,99. Przedpremierowe zamówienia dostępne będą od 6 marca na oficjalnej stronie Signature Edition.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Sword of the Necromancer to dobry "rogalik", który traci na brzydkiej oprawie graficznej. Przed zakupem obejrzyjcie nagranie z rozgrywki.

Recenzje

NUTS to naprawdę nietypowa gra, która zdarza się w naszej branży raz na kilka lat. Jeśli chcecie spróbować czegoś niezwykłego, to szczerze polecam.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.