Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Dragon Ball Z Kakarot — zawartość edycji kolekcjonerskiej

Dragon Ball Z Kakarot zadebiutuje już 17 stycznia 2020 roku. Razem z normalnym wydaniem pudełkowym, dostępna będzie także edycja kolekcjonerska gry. Jak wygląda jej zawartość?

Bandai Namco korzystając z trwających targów Tokyo Game Show, ogłosiło datę wydania Dragon Ball Z Kakarot na całym świecie. Pokazano nowy zwiastun, a także zdradzono, że tytuł doczeka się edycji kolekcjonerskiej, która do tanich nie należy, ale może w serca fanów Smoczych kul trafi jak nic innego.

Zawartość kolekcjonerskiego wydania Dragon Ball Z Kakarot prezentuje się następująco:

  • Gra Dragon Ball Z Kakarot w wersji na PS4/XOne
  • Steelbook
  • Przepustka sezonowa
  • Artbook o rozmiarach 25×30 cm
  • Mapa świata o rozmiarach 48×31
  • Diorama o wymiarach 20x20x20 cm

https://i2.wp.com/static.bandainamcoent.eu/high/dragon-ball/dragonball-project-z/04-retailers/dbzk_collector_en.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Cena zestawu? €229.99 co w przeliczeniu daje nam około 999 złotych, więc i takiej ceny powinniśmy spodziewać się, gdy kolekcjonerka trafi oficjalnie do sprzedaży w Polsce. Sama gra zadebiutuje już 17 stycznia 2020 roku.

Złożenie przedpremierowego zamówienia pozwoli nam na skorzystanie z dodatkowej zawartości w postaci treningu z Bonyu, zadania pobocznego „A Competitive Party with Friends” i przedmiotów do gotowania w grze.

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.