Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Demo Marvel’s Iron Man VR dostępne

Rekompensując przesunięcie premiery Marvel’s Iron Man VR na 3 lipca, Sony postanowiło udostępnić wersję demonstracyjną w PlayStation Store. Demko zajmuje ponad 16 GB i pozwala sprawdzić mały wycinek gry. Opis w PlayStation Store wygląd następująco:

Wciel się w szybującego po niebie Iron Mana w ekscytującej przygodzie w VR dostępnej w PlayStation Store. W wersji demo posmakujesz misji i nauczysz się, jak latać po Malibu, sterując słynnym pancerzem Iron Mana i wykorzystując jego umiejętności. Gdy już mistrzowsko opanujesz sztukę latania, załóż zbroję jeszcze w locie i załatw zhakowane drony Starka, które stanęły między Tobą a Pepper. Zagraj w demo Marvel’s Iron Man VR, aby po zakupie pełnej wersji gry odblokować niestandardowy wygląd pancerza „Płynna lawa”!

YouTube video

Jednocześnie ujawniono specjalny zestaw Marvel’s Iron Man VR wraz z dwoma kontrolerami PlayStation Move (wymaganymi do wcielenia się w Iron Mana). Zestaw wyceniono na około 400 złotych, co przy słabej dostępności kontrolerów PS Move nie jest wygórowaną ceną.

https://i1.wp.com/www.gematsu.com/wp-content/uploads/2020/05/Marvels-Iron-Man-VR-PSVR-Bundle_05-21-20_002.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.