Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Demo Marvel’s Iron Man VR dostępne

Rekompensując przesunięcie premiery Marvel’s Iron Man VR na 3 lipca, Sony postanowiło udostępnić wersję demonstracyjną w PlayStation Store. Demko zajmuje ponad 16 GB i pozwala sprawdzić mały wycinek gry. Opis w PlayStation Store wygląd następująco:

Wciel się w szybującego po niebie Iron Mana w ekscytującej przygodzie w VR dostępnej w PlayStation Store. W wersji demo posmakujesz misji i nauczysz się, jak latać po Malibu, sterując słynnym pancerzem Iron Mana i wykorzystując jego umiejętności. Gdy już mistrzowsko opanujesz sztukę latania, załóż zbroję jeszcze w locie i załatw zhakowane drony Starka, które stanęły między Tobą a Pepper. Zagraj w demo Marvel’s Iron Man VR, aby po zakupie pełnej wersji gry odblokować niestandardowy wygląd pancerza „Płynna lawa”!

YouTube video

Jednocześnie ujawniono specjalny zestaw Marvel’s Iron Man VR wraz z dwoma kontrolerami PlayStation Move (wymaganymi do wcielenia się w Iron Mana). Zestaw wyceniono na około 400 złotych, co przy słabej dostępności kontrolerów PS Move nie jest wygórowaną ceną.

https://i1.wp.com/www.gematsu.com/wp-content/uploads/2020/05/Marvels-Iron-Man-VR-PSVR-Bundle_05-21-20_002.jpg?resize=880%2C495&ssl=1

Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.