Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Demo Final Fantasy VII Remake dostępne

Square Enix zrobiło nam miłą niespodziankę. Demo Final Fantasy VII zostało udostępnione bez wcześniejszych zapowiedzi na miesiąc przed premierą pełnej wersji gry. Jeśli nie jesteście w stanie już wytrzymać, to śmiało możecie udać się do PlayStation Store i pobrać ważące 7,59 GB demko. W nim czeka na nas sam początek gry, czyli misja wysadzenia jednego z reaktorów Mako w Midgar. Square zaznaczyło, że postępów z wersji demonstracyjnej nie przeniesiemy do pełnej wersji, a i samo demo może różnić się jakością od produktu końcowego.

Ta druga informacja nie powinna nikogo dziwić, Square Enix przesunęło premierę z marca na początek kwietnia, by Final Fantasy VII Remake doszlifować i wyeliminować ewentualne błędy i spadki płynności. Czy demo warto pobrać? Nawet jeśli nie planujecie zagrać, bo osoby, które pobiorą demo, będą mogły od 10 kwietnia pobrać specjalny motyw dla PS4 bez dodatkowych opłat.

Korzystając z okazji, przypomnę filmiki przedstawiające trzy summony, które otrzymają osoby składające przedpremierowe zamówienie na grę. Będą to Chocobo Chick, Cactuar oraz Carbuncle.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Recenzje

Natsuki Chronicles to już kolejny udany shoot 'em up studia Qute, które wraca do uniwersum swej poprzedniej gry, by opowiedzieć dramatyczną historię równoległą.

Recenzje

Kiedy Medievil spotyka Jaka & Daxtera. Pumpkin Jack w ciekawy sposób miksuje obie serie platformówek 3D.

Recenzje

Słowiański klimat w growym wydaniu, polany artystycznym sosem. Efekt końcowy pozytywnie zaskakuje.

Recenzje

Twórcy Furi postanowili stworzyć nową grę, która znacząco różni się od poprzedniczki. Haven stawia na prezentowanie miłości dwóch osób w nieprzyjaznym dla nich świecie.

Copyright © 2020 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.