Dołącz do nas

Cześć, czego szukasz?

Wiadomości

Demo Final Fantasy VII Remake dostępne

Square Enix zrobiło nam miłą niespodziankę. Demo Final Fantasy VII zostało udostępnione bez wcześniejszych zapowiedzi na miesiąc przed premierą pełnej wersji gry. Jeśli nie jesteście w stanie już wytrzymać, to śmiało możecie udać się do PlayStation Store i pobrać ważące 7,59 GB demko. W nim czeka na nas sam początek gry, czyli misja wysadzenia jednego z reaktorów Mako w Midgar. Square zaznaczyło, że postępów z wersji demonstracyjnej nie przeniesiemy do pełnej wersji, a i samo demo może różnić się jakością od produktu końcowego.

Ta druga informacja nie powinna nikogo dziwić, Square Enix przesunęło premierę z marca na początek kwietnia, by Final Fantasy VII Remake doszlifować i wyeliminować ewentualne błędy i spadki płynności. Czy demo warto pobrać? Nawet jeśli nie planujecie zagrać, bo osoby, które pobiorą demo, będą mogły od 10 kwietnia pobrać specjalny motyw dla PS4 bez dodatkowych opłat.

Korzystając z okazji, przypomnę filmiki przedstawiające trzy summony, które otrzymają osoby składające przedpremierowe zamówienie na grę. Będą to Chocobo Chick, Cactuar oraz Carbuncle.

YouTube video
Autor

Przez lata byłem redaktorem naczelnym serwisu PS3Site / PSSite / NeoSite. Aktualnie wraz z Kamilem prowadzę tego bloga. Uwielbiam japońskie RPG-i, gram głównie na konsolach Sony (PS5, PS4, PS Vita i PS3), choć posiadam też mocnego PC-ta oraz Nintendo 3DS. Kontakt ze mną można złapać na mediach społecznościowych lub przez maila musiol(at)glitch.com.pl.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto także przeczytać

Mój dziennik growy

Ogłaszam oficjalnie maj miesiącem 100% ratio gier ukończonych i splatynowanych.

Recenzje

Odświeżony po latach klasyk od Squaresoftu znów cieszy oczy fanów japońskich RPG. Wyprawa w przeszłość jednak nie musi boleć.

Gry

Noszenie paczek jednak nie daje takiej frajdy, jak nam obiecywano.

Gry

Kody na darmową zawartość do Genshin Impact pojawiają się co jakiś czas. Te działające znajdziecie w tym wpisie.

Copyright © 2021 Glitch.com.pl Kopiowanie treści, jak i fragmentów jest surowo zabronione.